Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szép szülőköszöntő verset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép szülőköszöntő verset keresek, amit a vőlegény az anyukájának mondhat polgári szertartáson?

Figyelt kérdés
Apukája sajnos már nem lehet ott. Őt esetleg beleszőjük valahogy a köszöntésbe?

2017. nov. 26. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy elveszítette az apukáját.


A ti döntésetek. Párommal, mikor lesz az esküvőnk, akkor mind a kettőnk anyukáját szeretnénk majd megemlíteni, mert egyikőjük se él már sajnos.

Azonban a szomszédom mesélte, hogy náluk nem említették meg a férj apukájának a nevét.


Egyébként szerintem teljesen felesleges bemagolni egy más által írt verset.

Inkább írja le a saját gondolatait néhány mondatba. Sokkal értékesebb elmondani a saját érzéseit, mint egy ilyen vers.

2017. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is írni akartam előszőr, de a verset talán sírás nélkül el tudom mondani...
2017. nov. 26. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

De ez olyan személytelen. Egy esküvő nagyon személyes. Így is, úgyis sírás lesz a vége.

Akkor inkább legyen meghittebb ez az egész.

2017. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de az írást már elvetettük. Verset keresnék, és magamnak már találtam is, páromnak nehezebb, mert az apukája már nincs köztünk, és mindenhol olyat találok, ahol mindkét szülőhöz szólnak.
2017. nov. 26. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Vőfélyverseket keress esetleg, a verselés az ő műfajuk, ők szokták mondani a szülőköszöntőt is a kikérőkön.

Mi nyáron voltunk ilyen "igazzy' falusi esküvőn, ahol klasszikus vőfély volt, ő nagyon szép verset mondott, mindenki megkönnyezte.

Ott az egyik apuka ment el régen, őt is beleszőtte, hogy akik már nem lehetnek velünk (meg mondjuk ott volt frissebb apropója is, az egyik nagyapa nem sokkal korábban hunyt el). De nagyon megható volt, én is végigbőgtem, saját rokonaim jutottak eszembe, akik nem lehetnek ott majd a miénken.

2017. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!