Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a pénz nem lenne akadály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pénz nem lenne akadály milyen lenne az esküvőtök?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy milyen az álomesküvő számomra. Nagyon sokan cserbenhagytak már. Kevés barátom, és rokonom van. Így semmiképp nem szeretnék több száz fős lakodalmat. Ugyanakkor szívem szerint valamilyen dizájner esküvői ruhában, és cipőben mennék férjhez valamilyen távoli egzotikus országban. Homok, tengerpart, finom ételek, helyi zene, egzotikus virágok, és tényleg csak a legfontosabbakkal. Egy ilyen esküvő minimum 300-400ezer/fő. :( Sajnos.

Tudom nem ez a legfontosabb, és akár hivatali időben is hozzámennék a szerelmemhez, de ez lenne az álom. Nektek mi? :)



2017. nov. 27. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Számomra az álom esküvő, az hogy ne kelljen mégegyszer végigcsinálni.😀
2017. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál, az tetszene. De nem is feltétlen kell tengerpart, lehetne ugyan ez a Garda tónál pl.

De nekem nem lesz soha esküvőm. Úgyhogy mindegy.

2017. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a sajátunk volt az álomesküvő. Esküvőfotós vagyok, fotózni azokat az esküvőket szeretem, amiknél a pár elfelejti és elhagyja a sallangokat és nem azért csinálnak vagy viselnek dolgokat mert azt úgy szokás és mert a környezetük elvárja ezt tőlük, hanem azért mert Ők azt és úgy akarják. A sajátunknál is igyekeztünk erre odafigyelni, a végére egy viszonylag hagyományos de nagyon klassz esküvő kerekedett belőle a szülővárosomban, hetvenöt fővel. :)
2017. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony, két tanú, meg én. Nekem ez lenne az álomesküvő, de nyilván a párom ebbe nem menne bele. :D
2017. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel extra durvan nagyon nagyon allergias vagyok,a parom meg izzados, oszi eskuvonk lenne.

Valami gyonyoru szep kerthelysegben, vagy hegy/ domb kozeleben, hogy minnel jobb kepeket keszithessunk. Es persze a nasznep is kenyelmesen eltudjon jutni a helyszinre. Csak a csalad lenne jelen, esetlen 1-1 plusz embert hozhatnanak magukkal, hogy jobb legyen a hangulat, mivel szukos a csaladi kor.

A szertartas egy viragos oltar elott lenne a kertben, etkezes fedett helyen, ramaruzi pedig fedett helyen+ lenne kint egy sator. Nem az a vasaros, hanem valami alkalomhoz illo. A kaja pedig.... nem lennenek hatarok. Imadunk enni, igy minden felet keszittetnek.

Valami hasonlo stilusra gondoltam.


[link]


[link]


[link]


A ruham egyszeru szabasu lenne, de reszletekben gazdag. Egyszoros kis boleroval kiegeszitve.


[link]


[link]


[link]


Es ez nem is lehetetlen alom. :)

2017. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kéttanus esküvö az álomesküvö - és nekünk ilyen is volt!
2017. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is ezen töröm a fejem mint te, ha jól gyűjtünk össze is jöhet.

Nekem elég egy szimpla ruha ami jól áll, tengerpart, 2 hét nyaralás, elvinnénk anyumat meg párom szüleit, más nem érdekelne. Itthon lenne egy buli haverokkal, s annyi.

Dominikai köztársaság vagy Puerto Rico lenne szuper....


De, mivel Japánba is nagyon ki akarunk jutni, lehet inkább az lesz, hogy lesz egy kéttanús itthon és utána hasítunk keletre 2 hétre :)

2017. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen, inkább vennék egy kis faházat az erdő mélyén (azért 4G lefedettség legyen, meg valami település azért közel mégis) és ott éldegélnék. Persze ettől még nem zárkóznék el a nők elöl, de bármilyen irreverzibilis folyamat szóba sem jöhet.
2017. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mi esküvőnk volt a tökèletes. Először is kikötöttem, hogy nem lesz esküvői ruhàm. Vettem egy elegáns törtfehèr selyemruhát, abban esküdtem.


Aztán pedig az volt a lényeg, hogy csapjunk egy jó nagy banzàjt a baràtokkal. Ez is megvolt. Mindenki jól érezte magát, màsnap is még bruncholtunk együtt.


Abszolúte a bulira koncentráltunk, ès jó is volt így, nem a hagyomànyokra...

2017. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy viszonylag kis esküvő lenne (kb 50 fő max) és szabadtérit, valami laza kertiparti félét tudnék elképzelni. Este pedig egy jó rock/metál koncert agy ilyen jellegű zenék mennének, mert ez hozzám tartozna.

Párom sajnos nincs jelenleg... hátha találok egy passzolót, úgyhogy jelenleg csak a magam nevében tudok nyilatkozni :( :)

2017. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!