Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem viselhetek gyöngy ékszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem viselhetek gyöngy ékszert?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csodaszép gyönygysor nyakláncot,hozzá tartozó fülbevalóval karkötővel.

Erre most mondja egyik ismerősöm,hogy a menyasszony nem hordhat a nagy napon gyöngy ékszert mert a gyöngy a könnycseppeket jelképezi és azt hogy sokat fog sírni az ara a házassága alatt. Ti hallottatok már erről? Mit gondoltok róla?


2017. dec. 1. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, azt veszel fel amit akarsz.
2017. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Te hiszel benne?

Van olyan hogy öröm könny

2017. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire hallgatsz a babonákra.

Szerencsére engem semmi ilyen nem hat meg, és nem az előttem átsétáló fekete macska dönti el, hogy szerencsétlen leszek-e vagy sem.


22/N

2017. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hiszel a babonákba, akkor ne vedd fel:)
2017. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam róla, de attól még nyilván létezhet ez a babona is.

Anno én is kaptam “valami kölcsönt”, amit végül fel se vettem, a “valami kék”-re meg mondtam, hogy ott a szemem, az kék. A “régi”-re meg már nem is emlékszem, mi volt. A lényeg, h azon kívül, h láttam néhány amcsi filmben, azóta sem tudom, h mit kellene jelképezniük ezeknek, nem is nagyon érdekelt.

Szóval igazából tőled függ, ha hiszel az ilyenekben, akkor hallgass rá, és ne vedd fel a gyöngysort, ha meg nem, akkor ennyi...

2017. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem aki képes hinni az ilyen ostoba babonákban az inkább Barbiezni menjen, ne házasodni. Szvsz szard le az ismerősöd véleményét, nem sok esze lehet, ha ezeket komolyan veszi.
2017. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.
2017. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
A fátyol pedig a szüzességet. Na bumm.
2017. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam róla. Ettől függetlenül rengetegen vesznek fel gyöngyöt, és rengeteg esküvői ruha készül gyönggyel.

Nem tudom, honnan ered ez a hiedelem, de pl. Sissi egyik esküvői ruhája is gyönggyel volt többek közt díszítve (nemrég láttam reprodukciót róla), mondjuk az ő házassága nem volt túl boldog, de nem hinném, hogy ez azon múlt, hogy a 8 esküvői ruhája közül az egyiken gyöngy is volt.

2017. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd mondja meg mit vehetsz fel?
2017. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!