Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenkinek fehér volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek fehér volt a menyasszonyi cipője?

Figyelt kérdés
Téli esküvőnk lesz, eddig mindenhol csak fekete vagy színes csizmát találtam ,fehèret sehol :( már abba is belemennék hogy köröm cipőben legyek, de itt vidéken azt sem találok :( 10.000ftnál többet nem tudok költeni rá. Mi lenne ha nem fehér lenne a cipm? Nagyon gáz? Volt olyan akinek nem fehér volt?
2017. dec. 10. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A ruha alatt nem latszik. Bent pedig atveszed a szertartásra es az étterembe.
2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az én feleségemen bakancs volt az esküvőn.
2017. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozom erősen azon, hogy ne fehér cipőm legyen, de az említett okból. Télen bent amúgy is át szokták venni a csizmákat félcipőre, tehát szerintem nem lesz probléma ebből.
2017. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék az aggteleki barlangban házasodtak össze és a sógornőmnek nagyon vagány fehér bakancsa volt apró virágokkal díszítve.
2017. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesomék esküvőjén anno a mennyasszony topánkát illetve Converse fehér cipőt viselt. Jahh és nyáron
2017. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Turkiszkek pont mint nyakkendo es viragcsokor.

Ebay vettem

2017. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
50%
Miért nem rendelsz az interneten? Rengeteg webáruházban van fehér csizma.
2017. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a krém színű cipők között nagyobb a választék. Még ízléses bakancsot is lehet találni ilyen színben.
2017. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete volt, a ruhámat is kevés fekete csipke, ill. hátul fekete fűzőszalag díszítette, szal szerintem passzolt hozzá.
2017. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!