Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora fényfüggönyt használta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora fényfüggönyt használtatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, mert később lakás dekorként is használhatnánk. (És mert sokkal olcsóbb, mint bérelni.) Azt nem tudom, mekkora legyen. A főasztal elég széles lesz (10 fő velünk együtt), így az egész asztal mögé sok lenne talán. Csak mögénk gondoltam... (Állványt tudnánk csinálni hozzá.) Nektek milyen volt? Építő jellegű kritikát szívesen fogadok.

2018. jan. 7. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
En demoraltam eskuvokon evekkel ezelott es az asztal hosszusagatol fuggoen 3-4 sor fenyfuzett kotottunk ossze.
2018. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*dekoraltam
2018. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!