Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a zenét (Zorán) eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a zenét (Zorán) eltudnátok képzelni az esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Gyönyörű ez a zene, borsózik tőle a hátam, ahányszor hallgatom. Ti eltudnátok képzelni, az esküvőtök valamelyik részén?


[link]


Ha igen, írjátok meg, hogy mikor és milyen helyzetben.



2018. jan. 9. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Abszolút like!

Hát nem bevonuló zene, az biztos.

Az volna a legjobb, ha miután összeadnak, elénekelné nektek valaki, mondjuk a Kátya:-)

Nem tudom mikor lehet leadni ezt, de nagyon jó!

2018. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyűrűhúzás!!!
2018. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 3:50-től rakjátok be, mehet gyűrűhúzós zenének
2018. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, nem, előbb már, kb 3:35-től vagy ilyesmi
2018. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Le fogtok szavazni, de szerintem ez a zene rém kínos, nekem nevethetnékem támad, valószínűleg, mert fiatalabb vagyok. Nekem egyáltalán nem tetszik, de persze a saját esküvőére mindenki olyan zenét választ, ami neki tetszik.
2018. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zoránt semmiképpen!
2018. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5.vagyok: a kedves zorán rajongók nem tűrik, ha valaki nem tudja zoránt elképzelni a saját esküvőjén és leszavazzák, amiért a kérdésre válaszolva véleményt nyilvánított :D
2018. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt gondoltam bevonuló zenének.:)
2018. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!