Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is ütköztetek ilyen nehézsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ütköztetek ilyen nehézségekbe az esküvőtök megszervezése során?

Figyelt kérdés

Eddig két lehetséges helyszínt néztünk meg, és mindkettőnél volt valami abszurd probléma. Az egyik helyen nem engedték, hogy másodjára megnézzük a helyszínt, csak ha már kifizetjük a foglalót. A másik helyen pedig 3 esküvőt tartottak volna egyszerre..


Az a baj, hogy mindkét hely nagyon tetszett, de a tulajdonosok bunkók voltak. Most meg már elment a kedvem a helyszínek megtekintésétől.


Nektek is volt hasonló problémátok?


2018. febr. 13. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre nem fizetek ahol nem ugrálnak körbe,nem kevés pénz a foglaló se,és maga a terembérlés,kaja meg ilyenek se.Ez nagy bevétel nekik,ha nem kell a oénz lehet bunkozni,én ezektől teljesen elálltam.Olyan helyre mentünk ahol a pincér önszántából hozta a 3méteres porolót,mert a fátylam kifújta a szél a hajamból egy magas ha tetejére.Leszedte nekem, nagyon hálás voltam.
2018. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első valóban fura - bár az is, hogy többször nézegetitek ugyanazt a helyet... minek? A másodikkal viszont nem értem mi a gondod... lehet, h én értem félre, de tényleg azt várod, hogy miattad a másik 2 rendezvényterem/emelet/akármi üresen kongjon, mert a te esküvőd a világ közepe? Mondom, lehet h én értelek félre, de nem világos számomra, hogy miért ne tarthatnának több esküvőt... mi ebben az abszurd?


A bunkóság más téma, azt nyilván én sem tolerálnám, de nem is találkoztam olyannal.

2018. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem. Elmentünk, megnéztük, tetszett és lefoglaltuk. Már másodjára voltam ott fotózgatni, hogy tudjuk tervezni a díszítést. Nem volt belőle probléma.


Ha ennyire nyögve-nyelős, inkább keresgélnék máshol. Ha a tulajdonos bunkó, akkor lehet, nem élvezi azt, amit csinál...így nem is tudná garantálni az idilli hangulatot.


Milyen jellegű helyszínek ezek?

2018. febr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Már ott tartottunk, hogy kell a fenének az egész, mikor már a 4 hely sem stimmel. Egyikben 2 bagázs lett volna, másikban 80 ezer csak azért mert zártkörű és 30 fő alatt ki sem adja. Harmadikban nem jó a dátum eleve... Úgyhogy nagy nehezen megszületett a döntés és az első helyre mentünk vissza, ahol viszont kicsit mogorva főnökkel találkoztunk első alkalommal. De mivel nem húzhatjuk sokáig sem és megfelel a kritériumoknak, bár a végösszeg kérdéses számomra... Lehet több lesz mint amit számoltam. Borzasztó ez a szervezés! Utálom a szervezést! S még se ruha, se gyűrű, se meghívó se semmi csak dátumok.
2018. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ne add fel ilyen könnyen. Vegyél egy mély levegőt, és kezdjetek el új helyszíneket nézni.

Mi sok jót hallottunk pl. a helyről, ahol a mienk lesz, DE mindig csak nagy esküvősöktől hallottuk. A mienk szűkkörű lesz, kb. 25 fő.

Így elmentünk, és ott ebédeltünk, ez is egy jó teszt volt (vőlegényemmel ketten). Aztán másik napon kértünk időpontot, hogy beszéljünk egy esetleges foglalásról.

Akkor feltettük a kérdéseinket: Attól, hogy kicsi esküvő, és csak egy ebéd kettőtől ötig, lehet-e szombati napon? Van-e különterem? Nem tesznek-e össze egy másik, szintén kis esküvővel?

Mindenre rá kell kérdezni, és ne menjen el a kedved, bátran intézzétek. (Lehet, kicsit magas lovon ülnek most a szolgáltatók, én ahogy látom, egy pár éves hullámvölgy után egyre több az esküvő.)

(Nekem pl. a fodrászom nem tudja megmondani, csak júniusban, hogy mikor megy nyáron szabira. Nekem aug. elejére kellene. Választottam másik fodrászt.)

2018. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mi esküvőnk 22 fős volt. Kinéztünk egy éttermet, meg is egyeztünk a személyzettel foglalás szempontjából, viszont később szóltak telefonon, hogy rajtunk kívül lesz még aznap ott egy másik esküvői összejövetel (ami nagyobb mint a miénk), és ők már csak a rendes vendégtérbe tudnának elhelyezni emiatt mindet. Értsd úgy, hogy az utcáról betérő vendégek közénk kerültek volna, mert közölték azt is, hogy nem áll módjukban ez idő alatt bezárni az éttermet, mint zártkörű rendezvény... Ez volt 2-3 héttel az esküvő előtt...


A másik az az én hibám volt. Online rendeltem menyasszonyi ruhát, úgy hogy nem vagyok se nádszál, és úgy hogy sose volt rajtam ilyen ruha még. A ruha nem tetszett, nem tudtam vele megbarátkozni és végül egy másik nem is fehér ruhában mentem férjhez.

2018. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-osnak: Basszus, 2-3 héttel esküvő előtt ezt meg MERTÉK tenni Veletek???

(Amúgy ez a félsz bennem is megvan, a mienk 25 fős lesz, van valami kisebb különterem. De én pont rákérdeztem arra még szeptemberben, amit Te leírtál. Anyám mondta, hogy feltétlenül kérdezzek rá, hogy ilyet szoktak-e, mert az ő szülővárosában pl. ezt pofátlanul megcsinálják, bevállalva ezzel még azt is, hogy esetleg a foglaló dupláját visszafizetik, ha nem tetszik, hogy "ráeresztik" a betérő vendégeket is a kis lagzira).

Bár nekünk írásban adták, de most felment a pumpám azért.

2018. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem semmi amit egyesek csinálnak :O


A másodiknak mondanám, hogy azért akartuk megnézni másodjára a helyet, hogy megnézzük, hány asztal fér el, mennyi hely maradna... mert képeket elfelejtettünk készíteni (még nem vagyunk gyakorlottak ebben).

A másik helyszínen meg annyira közel lett volna egymáshoz két esküvő, hogy láttuk volna egymás lagziját, a zenéről nem is beszélve.. A harmadik esküvő távolabb lett volna, de oda nem engedték, hogy menjünk, még akkor se ha hétfőn tartanánk az esküvőnket...

2018. febr. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!