Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem érti meg a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a vőlegényem, hogy nekem nagyon fontos, hogy ne bérelt menyasszonyi ruhám legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen megálmodtam, hogy milyen lesz a menyasszonyi ruhám, jóval azelőtt, hogy a vőlegényem megkérte a kezemet. Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük. Nagyon kiborultam, mert semmiképp nem akarok bérelni, főleg, hogy határozott tervem van minden mm-éről a ruhának. Miért nem érti meg, milyen fontos ez nekem?
2018. febr. 14. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%
Anyagilag jól álltok?
2018. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
76%
Cica...fizesd a ruhadat, es akkor meg van oldva. Nem hiszem, h ha te fizetned, akk ennyit botranyozna ezen...
2018. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
46%
Az én esküvőnön a ruha 450.000 Ft volt amit 8órát viselt.szerinted megérte?Hát nagyon nem.
2018. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
67%

És meg van rá az anyagi keret? Azért egy esküvői ruha nem olcsó. És még ott van az esküvői szertartás, buli, kaja..stb. ami mind pénzbe kerül.

Ilyen sok pénzetek van? Vagy ez csak a te hepped?


Az esküvő KETTŐTÖKRŐL szól.

2018. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Jól keres, igazán megengedhetnénk magunknak. Ezért is botrányos ez számomra.
2018. febr. 14. 16:35
 6/78 anonim ***** válasza:
87%

"Most eljött az idő, hogy neki kell állni varratni, mondtam is neki, erre azt mondta, hogy szerinte 1 alkalomra felesleges, inkább béreljük."


Ezen mit kellett kiborulni? Komolyan nem értem a reakciót, ahelyett, hogy szimplán, nyugodtan megmondtad volna neki, hogy "nézd, lehet, hogy számodra felesleges, de nekem ez az álmom, szóval ragaszkodom hozzá" és ennyi, téma letudva. Nem kell megértenie vagy átéreznie, el kell fogadnia és kész. Semmi értelme hisztizni rajta, én nőként nem értettem soha, miért fontos az esküvői ruha meg a többi hajcihő, neki se kötelező megértenie, de ezen nem kéne így kiakadnod.

2018. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
84%

"Jól keres"


Ergó ő fizesse ki a te ruhádat.

Nem akarja. Fel tudod ezt fogni?

2018. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
26%
Ha már most spórol rajtad, akkor baj van...
2018. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
78%

Ha a fontossága olyan mértékű, akkor gondolom magadnak is állnád, ha a vőlegénye ilyen kis "surmó". Ja, hogy nem állnád? Ennyit arról, hogy mennyire fontos a ruhád.

31/f

2018. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg neki, hogy ez neked nagyon fontos, erről álmodozol régóta, tudod, hogy mit szeretnél és azt nem lehet kölcsönözni. Ennyi.
2018. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!