Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői autó dekoráció, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői autó dekoráció, hogy van mostanában?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem a neten a google képekben, most az a divat, hogy lényegében egy mondhatni kilapított csokor, és az van a kocsi motorház tetején.

Ezt mivel fogatják oda?

Mihez kell igazítani a színt? A menyasszonyi csokorhoz, vagy az autó színéhez?



2018. febr. 14. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van a szalagos díszítés is, akár saját kezűleg is, de nekem a virágos tetszene. De elég minimál stílusban (nem a pénz miatt, csak a virágokért sem vagyok oda nagyon.)
2018. febr. 14. 18:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk esküvőn ahol sokat kellett autózni. Az első autón, amiben a vőlegény illetve a pár volt, azon volt csokor és el is hagyták útközben, fel kellett szedni. Szóval nem tudom mivel lehet jól rögzíteni.

A menyasszonyi csokorhoz illő virág volt amúgy.

A többi autónak csak a tükrére kötöttek egy kis zászlót a pár nevével, dátummal.

2018. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nálunk csak a házunktól kell a polgiba menni (3 km), és a polgiból az étterembe (2 km). Szóval országúton két város között nem kell, szerencsére.

Mágnessel szokták ezeket odafogatni amúgy?

2018. febr. 14. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy eszköz, egy vákumos tappancsos ládikó, amiben vizes oázis tégla van. Abba díszítik bele a csokrot. Természetesen laposat, hogy a sofőr kilásson, és a szél bele ne kapjon. A felhelyezése csak annyi, hogy portalanítani kell a gépkocsin a helyét, és a vákumos tappancsot is éppen csak be kell nedvesíteni, erősen rányomni, majd úgy meghúzni két oldalról a vákomos tappancsot, ami rögzíti a motorháztetőre. A menyasszonyi csokorhoz, illetve az esküvő színeihez illendő igazítani a csokor formáját és a színét. Azonkívül mindenki úgy csinálja, ahogy akarja:) Ezt az eszközt a virágosoknál illetve a virágpiacon lehet beszerezni.
2018. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. febr. 15. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tennék az autóra virágdíszt, ha valami különleges, vagy amúgy is szép autó akkor meg pláne nem. Ha az autóval is szeretnétek fotózni a kreatívon, akkor a díszeket mindenképpen vegyétek le róla. Egyébként a virágos tudni fogja, hogy mivel rögzítse.
2018. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Az autóval kreatívon nem, csak a polgi előtt fotózkodnánk. (Kreatív másik napon lesz, oda elvisz apám a családi autóval).

Amúgy én sem vagyok annyira oda a virágért, de valami csak kellene a kocsira...

2018. febr. 15. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"...de valami csak kellene a kocsira..."

Miért? Tök felesleges.

2018. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmész egy virágoshoz , elmondod mit szeretnél és megcsinálja 😁
2018. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!