Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek fel az esküvőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az esküvőmre?

Figyelt kérdés
A párommal nyáron szeretnénk házasodni egy anyakönyvvezető és 2 tanú lenne jelen. Nem szeretnék sokat költeni, mert 10 perc lesz az egész, de mégis mit vegyek fel? Szoknyára gondoltam egy elegánsabb felsővel..
2018. febr. 15. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Cselédjelmezt, szerintem mindenki nevetne egyet.
2018. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Koktélruha esetleg?

Vagy rövid menyasszonyi ruha?


Nekem ilyesmi volt, szintén kis esküvőre:

[link]

2018. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol lehetne szép ruhát venni. Nézegettem pár bolt kínálatát online, de nekem ez a mai divat nem fekszik :D Azért nézelődök, de lehet hogy utcai ruhában lesz, ugyanis a páromra sem hiszem, hogy jó még a régi öltönye,arra pedig megint csak nem fogunk kiszórni több 10 ezer forintot arra a fél órára.
2018. febr. 15. 10:33
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi ruhás butikokban (vannak szinte mindenütt, az enyémet egy kisvárosban vettük) nézelődj, ott többnyire a minőség is megfelelő, és az árakkal sincsenek elszállva.

Az esküvői ruhám konkrétan 20 ezer volt, de vele egyidőben kb vettem egy másik rövid alkalmit is 10 ezerért, szóval lehet találni.

2018. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az öltöny húzósabb, az én férjemé is drágább volt, mint az én ruhám (többet is szántunk rá szándékosan, a munkájából kifoylólag gyakrabban is visel ilyesmit, mint én koktélruhát).
2018. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi nézelődök majd. Egy csipkés szép ruhának örülnék :) De az alakom miatt is hezitálok,hogy mit vegyek fel.
2018. febr. 15. 10:37
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alkattípus vagy? Hátha tudok segíteni


(én sem vagyok egy tipikus konfekcióméret, szóval átérzem)

2018. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kár hogy a párom munkája köszönő viszonyban sincs az öltönnyel, mert akkor nem lenne felesleges pénzkidobás. De így húzós, főleg hogy számunkra teljesen érdektelen ez a cicoma. Inkább korándulunk vagy a hobbinkra költenénk azt a pénzt :)
2018. febr. 15. 10:39
 9/26 A kérdező kommentje:

170 cm magas vagyok, 67 kg. Széles csípőm van. Elég sokat fogytam, így a bőröm nem valami rugalmas (ujj nélküli és rövid ruha szóba sem jöhet).

Habár nem vagyok kifejezetten kövér, a mindennapokban is bő ruhákat hordok. Nem akarok nagyon elrugaszkodni a hétköznapi stílusomtól, nevetséges lennék egy habos babos ruhában( meg nem is vágytam rá soha).

2018. febr. 15. 10:41
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hm...nálam a nagy mellem volt a "gond" ruhaválasztáskor (kiesett minden, ami pántnélküli, ami derékban nem karcsúsított, mert a derekam meg vékonyka), elég sok helyet bejártunk szintén.


Olyasmi esetleg, aminek a szoknyarésze bővül, illetve háromnegyedes ujja is van?

Mint pl:

[link]

[link]

(csak a fazonra gondolok)


Amennyiben derékban vékonyabb vagy (gondolom, igen, hisz ahhoz képest széles a csípő elvileg), akkor a derékban szűkebb, alatta peig bővülő szoknyarész megoldás lehet. Akár hosszabb (térd alá, lábszárözépig) érő fazonban is.

2018. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!