Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Minimalista esküvő a horvát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimalista esküvő a horvát tengerparton?

Figyelt kérdés

2019-ben szeretnénk házasodni. A polgárit Magyarországon szeretnénk, utána pedig egy szimbolikus ceremóniát a horvát tengerparton kettesben. Mindezt nagyon egyszerűen, mezítláb, fehér nyári ruhában. Hogyan szervezzem meg?

Amire szükségünk lenne: 1 boldogságkapu, 1 szertartásvezető és 1 fotós. Milyen összegekkel kalkulálhatunk?

(Kértem ajánlatot egy szervezőtől, és ő 650 000 Ft-ot mondott. Ennyit nem szeretnénk rászánni arra a fél órára)

Köszönöm a segítséget!



2018. febr. 15. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehetne két barát, pl. egy baráti pár? Az egyik a ceremóniamester, a másik a fotós?

Hót komolyan mondom.


Én egyébként lennék ceremóniamester, ha kifizeted az útiköltségemet (Egy autó benzinköltséggel, amit párom vezet) a ceremóniát ingyen vállalom.

Tudok esküvőt celebrálni, mert jártam teológiára is, és tananyag volt. (Ki tudom hagyni Isten, ha muszáj, de tényleg tudok..)Illetve van egy barátnőm, aki pár ezerből tud (max 10-15) boldogságkaput is csinálni, a mi cégünknek ő a dekoros alvállalkozója.

2018. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lefoglaltok neten egy apartmant, s akkor az a nászút is. Ennyi.
2018. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy autó benzinköltsége, akartam írni.
2018. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: ez nagyon jó ötlet! :)


Köszönöm az ajánlatot is, lehetséges, hogy élnénk vele! Egyelőre még csak tájékozódok a témában, de ha úgy lesz, mindenképpen írok üzenetet!

2018. febr. 15. 11:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, persze, félve írtam, meg kicsit vicceltem, de igaziból végül is nem is csak vicc. :-) Nyilván idegen vagyok, meg minden, de közben meg, ha nem találtok jobbat, akkor..:-)
2018. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szervező ajánlata nagyon olcsó volt, én valószínűleg azt választanám. Ha nem gyakorlott szolgáltatókra bízod magad, meg fogod bánni.
2018. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én nem találom olcsónak. 1 boldogságkapu, 1 szertartásvezető és 1 fotós. Semmi egyéb. Szerintem ezt a töredékéért is meg lehet oldani. Lehet, hogy neked olcsó, nekünk nem az.


Ennyiért már lakodalmat is tarthatnánk, illetve olcsóbb egzotikus utak is vannak ennyiért.

2018. febr. 15. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:

mi is kb. ilyen összegű árajánlatot kaptunk, viszont ebbe benne volt egy hetes ott tartózkodás tengerparti szállodában, repülő, hivatalos esküvő ügyintézése, stb (nem Horváto.).

A ti igényeitekhez képest ez nagyon drága...

2018. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy ezt mind oda is kell szállítani. Én fotósként 75Ft-ot számolok km-enként. Egy közelebbi úticél esetén is elautózom egy ilyen megbízásért kb. ezer kilométert és akkor ez csak az útiköltség egy része, erre jön a pályadíj, a szállás (mert ezt nem lehet letolni ottalvás nélkül) és a vàllalási díj. Kereshetsz persze ott fotóst, de az esküvői szolgáltatások európaszerte messze nálunk a legolcsóbbak, kb. csak a fotós fog kis túlzassal annyit elkérni mint amennyit a szervező az egészre mondott.
2018. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, amúgy ennyiből csak az ételt/italt örülsz ha megúszod 50 főre. Egy átlagos esküvő lagzival 2-3M Ft ma Magyarországon.
2018. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!