Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsút szervezzék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsút szervezzék a barátnők vagy a menyasszony azaz én magam?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam így nem tudom hogyan szokás. Májusban lesz az esküvőnk.

2018. febr. 20. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amikor a barátnőm férjhez memt,mi barátnők szerveztük. Minden meglepetés volt,menyasszony csak írt egy listát a személyekkel akiket szeretné ha ott lennének. És az anyagi részét is mi álltuk,mindent,az egész estés fogyasztásával együtt.
2018. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Minek van erre szükség egyáltalán?
2018. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mégsem kérhrtem hogy állják az egészet. Megkérem őket h szervezzék meg ezekkel a személyekkel,de mégis mennyivel szálljak bele? Nem várom el h mindent fizessenek, ha felajánlják sem. Második válaszoló nekem ez hozzátartozik az esküvőhöz, ez is egy álom... :)
2018. febr. 20. 16:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, természetesen a "mi" menyasszonyunk sem akarta engesi,de úgy gondoltuk,hogy ennyi belefér. Egy ajandék a barátnőktől. A vőlegény legénybúcsúját szintén a férfiak rendezték.

Hozzáteszem,hogy limuzinnal,koktélokkal, ajandékkal(férjhez megyek szalag,tiara,póló)a menyaszonynak, tortával együtt jöttünk ki fejenként 4000 ftból. Mi bulizni mentünk utána és ott azt a taktikát választotruk,hogy mindenki sorban fizet egy kört.


De természetesen ezt mindenki úgy intézi ahogy neki kényelmes. :)

2018. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor szervezd magad ha megszoktad, hogy szülinapjaidon csak te készitesz magadnak meglepit.
2018. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek mi szerveztük és az egyik csaj hozott három sztriptíztáncost, mert "ilyen buli".


Aha, a leánybúcsús végig tök zavarban volt, mikor ott rázták magukat neki, aztán jól összevesztek ezen, és nem is hívta el a leányzót az esküvőre.


Megértem, marha ciki volt. :(

2018. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os,igazas van. De úgy vélem ezt a részét előre tisztázni kell. Legalábbis nalunk úgy volt.
2018. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tesóm, sógornőm és barátnőim szervezték. Házibuli volt feladatokkal utána elmentünk bulizni. A költségeket elosztották egymás között, nekem nem kellett fizetnem semmit. Nem volt táncos fiú meg ilyen baromságok, hogy olyan sokba kerüljön.
2018. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főként az első válaszolónak! Ez így valóban nem sok! :) Igen énsem szeretnék táncosfiúkat! :)
2018. febr. 20. 23:25
 10/16 anonim ***** válasza:

8-a válaszolónak:Ne azért ne legyenek táncosfiúk mert sokba kerülne hanem mert nem 14 éves tinilányok vagytok és mert épp örök hűséget készülsz fogadni amibe nem nagyon fér bele az ,hogy tangás csávók nyomkodják a nemiszervüket hozzád erotikusan.Nem beszèlve arról amikor picit bedurvulnak a dolgok.Én biztos nem tudnék összeházasodni egy olyan nővel akinek az erkölcsi és inteligencia szintje ilyen alacsonyan van ,hogy ez simán belefér.Fújnám le az esküvőt másnap.

Fel sem tudom fogni ,hogy terjedt el ez a táncoslányt,táncosfiút hozunk meglepetésnek.

2018. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!