Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet egy esküvőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy esküvőt a lehető legkevesebb pénzből kihozni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd összeházasodni, de tudjuk, hogy nem tudunk rá sokat költeni. Nincsenek nagy igényeink. Ti hogy csináltátok? Hogy jönne ki a lehető legkevesebből? Amire gondoltunk, az annyi, hogy mindkettőnknek legyen ruha, öltöny és menyasszonyi, egy csokor, valaki aki megörökíti emlékként az esküvőnket, és egy polgári szertartás. Vendégség csak a szűk család, a legfontosabb barátok,.... tulajdonképpen ennyi amit szeretnénk. Más nagy igény nincs. Vajon mindez mibe kerül? Aki esetleg a lehető legolcsóbban oldotta meg a sajátját, leírná a tapasztalatait?

2018. febr. 22. 13:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja, meg ugye a gyűrűk. Nem fontos, hogy feltétlen arany legyen!
2018. febr. 22. 13:06
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

Kölcsönzött ruha, gondolom kettőtöknek kijön úgy 50-ből. Csokor nagyon szépeket kötnek nekem egy ötösből, egy menyasszony sem szégyenkezne vele. A polgári, ha első, azt hiszem nem kerül pénzbe. Lagziak grillparty vagy hasonló. Ismerősi körben nézz olyat aki ügyesen fényképez és kérdezd meg elvállalja-e.

31/f

2018. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalapabb sima arany karikagyűrű, nekem netről ruha ami nem kimondottan esküvői volt, de mindenki csak lesett annyira jól nézett ki. Férjemnek normális szép esküvői öltöny. Csokrot az esküvő reggelén csináltattam, simán kértem egy csokrot a nekem tetsző virágokból :) Polgári, majd egy vacsi, ahol csak a barátnőm volt ott a párjával, szüleink tesóink, én tesóm párja. 11en voltunk. Ez összesen mindennel együtt kb 200ezer volt.
2018. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Erre én is kíváncsi vagyok.Mondjuk nálunk a csajom erőlteti nagyon az esküvőt.Nem tudom minek kidobni több százezer forintot mikor amúgy is jól megvagyunk és nincsenek anyagi gondjaink.De nem látom értelmét hogy minek esküvővel meg lakodalommal virítani a külvilágnak.Azt a pénzt értelmesebb dolgokra is lehet költeni.
2018. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Első esküvőnk volt, szombaton, 10ezer volt az illeték azt hiszem, de ha hétközben van "szolgálati időben" vagy h mondjam, akkor ingyenes.
2018. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

3-as 5-ös vagyok. Ez volt a ruhám, egy szép egyedi övvel, februári esküvőn. :)

[link]

2018. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Közlitek, h titokban összeházasodtatok a hétvégén.
2018. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

"ja, meg ugye a gyűrűk. Nem fontos, hogy feltétlen arany legyen!"

Sőt, az sem kötelező, hogy legyen...


Bementek két tanúval hétköznap aláírni és ha akartok elmentek ebédelni/vacsorázni egy jót. Ez a legolcsóbb.

2018. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Én szalagavatós ruhát kölcsönöztem. Tök ugyanaz, csak fényévekkel olcsóbb. Nálunk volt polgári esküvő, aztán otthon a kertben egy grill parti, amihez előre rendeltünk mindenfélét, mi díszítettük fel a házat, stb. Kb 20-an voltunk, jó buli volt. :) ismerősöm hobbi fotós, ő fotózott, de szép képeket csinált. A gyűrűt egy kis ékszerésztől vettük, ezüst.


Mindennel együtt kb 300 volt, de ajándékokból visszakaptuk ezt. Nászútra spóroltunk inkább, mert három helyre is mentünk.

2018. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a két tanuval mentünk az anyakönyvvezetöhöz, gyürünk nem volt (azóta sincs) és nemrég volt a 20. évfordulónk.
2018. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!