Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erdemes nyitotancot tartani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes nyitotancot tartani, ha igazabol semmilyen koreografiat nem tanulunk be, igy termeszetesen keringo se lenne, csak ugy tancolnank, mint az eskuvon a kesobbiekben?

Figyelt kérdés
Egyikonk se szeret annyira tancolni,se idonk kedvunk egy koreografiara,a zeneszunk szerint viszont igy is erdemes a szerelemre hangolva cimu szamra tartani egy nyitotancot,amiben ketelkedek hogy jo otlet-e?Attol felek,hogy mki vmi nagy alakitast varna,es hogy ciki lenne a mi egyszeru tancunk

2018. febr. 23. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell túltolni. Ha nincs a véretekben a tánc, (meg amúgy is), nagyon szép lesz úgy, ahogy tervezitek.Nem kell semmiféle formáció, ha feszélyezne Titeket.

Nekem az tetszik, amikor egy szép zenére táncol egy lassút az ifjú pár, aztán pár perc után lassan csatlakoznak más párok is.

2018. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már többolyan esküvőn ahol nem volt koreográfia.


De az én véleményem,hogy ez a ti napotok,szóval mindent úgy csináljatok ahogyan nektek jól esik. ;-)

2018. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szokás Magyarországon, hogy az ifjú pár így produkálja magát a lagzin? Én úgy tudtam, ez úgy működik, hogy kimentek, táncoltok, és a többi pár csatlakozik. Ez nem egy produkció. Vagy én tudom rosszul?
2018. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szeretjük ezt a betanult táncos bohóckodást.

Nekünk volt "nyitótáncunk",amivel a vacsi után megnyitottuk az este táncos részét. Ez gyakorlatilag úgy nézett ki, hogy elkezdtünk csak simán együtt táncolni, lassúzni, aztán 1-2 perc után behívtuk a násznépet is, ők csatlakoztak a tánchoz.

2018. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tanultok be semmit, attól még nem kell kihagyni az első közös táncot férj-feleségként. Nekünk is volt nyitótánc. Utána a szülőkkel táncoltunk, ekkor már csatlakozott az egész násznép. Mielőtt divatba jött ez a betanult nyitótánc, már az előtt is az ifjú pár nyitotta meg a táncot. Engem nem különösebben érdekelt hogy ki mit vár :D Sőt szerintem már kezd uncsi lenni, főleg hogy van akinek nem is áll jól. De döntse el mindenki maga.
2018. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szinte csak olyan esküvőn jártam, ahol nem volt koreográfia.

A nyitó tánc alapvetően nem a bazári majomkodást jelenti, mindössze annyit, hogy úgy illik, hogy mielőtt a vendégsereg bulizni kezd, ti legyetek az elsők a parketten. Ennyi. Fordultok néhányat, és a szám felétől kb csatlakozhat hozzátok, aki szeretne. (Ha van vőfény, akkor ő ezt tudja koordinálni, hogy gyerünk, lehet csatlakozni).

Ez, hogy egészen bonyolult számokat tanulnak be a párok és fellépnek vele, csak újabb keletű divat, de egyáltalán nem kötelező. :)

2018. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem ragaszkodtok hozzá, ne okozzatok magatoknak kínos perceket, inkább érezzétek jól magatokat
2018. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!