Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A te esküvődön tervezed hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te esküvődön tervezed hogy a kutyád (kutyátok) is ott lesz? Hiszen családtag sok ember számára.

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel én macskás vagyok. De ha lenne esküvőm, szerintem ő addig otthon maradna. :)
2018. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem!A házassag kötő terembe templomba étterembe be se engedik.
2018. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Én macskás vagyok, de tudom,hogy hol a helye a családban a macskának. Az esküvőn még véletlenül sem.

Az,hogy én, vagy a párom ragaszkodik hozzá természetes, de ott vendégek vannak, hivatalos szertartás, vagy a vendéglátásban étel, ahol nincs helye sokak szerint a kutyának.

2018. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Hacsak nem vagy vak, vagy mozgássérült, a kutya jelenléte nem indokolt, sőt némely vendég számára (szőrallergia, kutyafóbia, tisztaságmánia stb.) még rossz is.


Egyedül olyan lagziba lehet amit otthon tartanak a "kiskertbe" és akkor még tök "cuki" meg "poén" stb.


Szerintem a kutya az kutya, nem való ilyen eseményekre. Lehet kövezni, de ez marad a véleményem.

2018. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Nálam a cicák a családtagok.

Házasságkötés a lelki szemeim előtt: valahol a természetben lennénk, anyakönyvvezető + tanúk. Ennyi. Semmiféle felhajtás. Meg akkor már a cicák is jöhetnek. :D

2018. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Valaki elmondja nekem miért vagy 36% szinte mindenki ugyanazt îrta mint én. Mármint hogy nem.
2018. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Én ilyenkor inkább a kutya szemszögéből közelíteném, közelítettem meg... nem arról, hogy mit fognak gondolni. Én is nagyon ragaszkodom a kutyámhoz, tud viselkedni is, de úgy gondolom neki nem lett volna jó ott...sok ember, hangos zene, senki sem vele törődik.. pedig volt kert, ahol "elfért" volna. A kreatív esküvői fotózásból persze nem maradhatott ki :)

Bár lehet, hogy a te a kutyád a lagzit is jól viselné..

2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Az esküvőn és a vacsorán nem voltak ott a kutyáink. Bár mikor lefoglaltuk az éttermet megbeszéltük, hogy ha úgy döntenénk vihetjük a kutyákat, arra jutottunk, hogy senkinek nem lenne jó, ha ott lennének.

A fotózáson viszont velünk voltak.

Mindenképpen azt akartuk, hogy az egész esküvőn magunkat adhassuk. Fotókból se akartuk a "mű" beállított képeket. Mivel kutyaiskolában ismerkedtünk meg, ez lett a kreatív fotózás témája. Először furán nézett a család és a fényképész is mikor mondtuk, hogy őrző-védőzni fogunk, de végül mindenkinek tetszettek a képek.

2018. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyrészt azért, mert megfogyatkozna a násznép, az én kutyám nem kifejezetten van oda az idegenekért. Másrészt meg ha belegondolsz, a kutya nem hiszem, hogy élvezné a hangos zenét, tömeget stb.

Maximum a fotózást tudnám úgy elképzelni, hogy rajta legyen a "kiskutyám" is a képeken, de nem tenném ki annak a hangzavarnak és tömegnek ami az esküvőkön lenni szokott.

2018. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pároméknál van két kutyus, de nem jönnének az esküvőre. Nincsenek hozzászokva a sok emberhez, meg ahhoz sem, hogy utaztassuk őket fel-alá.
2018. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!