Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzira mennyi ital kellet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzira mennyi ital kellet nektek?

Figyelt kérdés

Kb. 50 fő felnőtt lesz vegyesen fiatalok és idősebbek nagyjából fele nő fele férfi (20-60)

arra gondoltam inkább több féle pia legyen

10 liter pálinka

2 ü. rum

6 ü. whisky

3 ü. gin

3 ü. vodka

3 liter jager

1 ü. hubi

1 ü fütyülős

240 doboz sör

30 üveg bor (vegyesen)

7-8 üveg pezsgő

az üdítőket még nem tudom



2018. ápr. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég. Bár mi nem tudhatjuk a vendégeidnek milyen az îzlése.
2018. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korrekt, a tömény és a sör mindenképpen.


A bor az lehet, hogy picit necces. 240 doboz sör az 120 liter, 30 üveg bor csak 23 liter. Alkoholtartalmat figyelembe vesszük, akkor a bort triplázhatjuk (mert 3x olyan erős - annyivel kevesebb kell), 60liter vs 120 liter.


Szerintem kicsit közelebb kellene hozni a kettőt. Szerintem minden nő borozni fog, senki nem fog sört inni. Viszont simán lehet olyan férfi, aki borozni fog. És egy lakodalmomban szerintem a csajoknál is lecsúszik legalább fél liter. Egy megtermett férfinek akár 2 is.

2018. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor a bort duplázom maximum ami marad majd hétvégente el szürcsölöm
2018. ápr. 3. 23:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, a bort duplázni kell, a töményekből pedig nagyon hiányzik az Unicum. Viszont minek ennyi gin, rum, vodka? Koktélbár nélkül ezekből nem sok fog fogyni.
2018. ápr. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy részét ajándékba kaptam 1-2 év alatt összegyűlt .
2018. ápr. 4. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigiekhez még annyit fűznék hozzá, hogy a nők körében népszerű szokott lenni a vodka-narancs, tehát én a vodkát megfejelném 1-2 üveggel.
2018. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!