Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reni120 kérdése:

Segítség! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatben élünk és 2-4 hetente találkozunk. Már el vagunk jegyezve és össze szerettünk volna költözni. Sajnos a vele eltöltött fantasztikus idők ellenére az a része mikor nem vagyunk együtt maga a pokol! Egész nep azt mutatja felém hogy szeret, ám a heppje hogy azt hiszi hogy mikor külön vagyunk egymástól biztosan megcsalom avagy el fogom hagyni őt. Ez önmagában féltékenységnek lenne betudható, azonban emiatt más lányokkal kezdett el cseverészni és egy beszélgetős applikációt is letöltött. Rettegek hogy el fogom veszíteni és mindíg kihangsúlyozza hogy ha elhagyom, pótolható vagyok holott eszem ágában sincs! Szeretem őt és félek, hogy ő fog kidobni engem. Mit tegyek??

2018. ápr. 30. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent jót.

Mennyi ember van, akkor folyamatosan megcsalást kiált, és betegesen féltékenykedik, majd kiderül, hogy mindvégig ő maga csalta meg a párját!

Szerintem azért bánt téged, hogy a saját hibáiról elterelje a gyanút, és inkább te magadat hibáztass, és még jobban pitizz neki, amíg ő él, mint Marci hevesen.


22/N

2018. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Uru + a Huru.


Neked egy hisztis palid van, készülj fel rá, ha összeköltöztök ugyanezt fogja csapatni, leskelődik utánad, kutakodik, a sírba tesz a féltékenykedésével. Kell ez neked ?!

2018. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miattad nem költöztetek végül össze ?

31/f

2018. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Remek ötlet egy erzelmileg zsarolo pszichopataval osszekotnod az eletedet, aki mar most masokat fuzoget melletted. Tenyleg tedd tonkre tudatosan az eletedet es utana majd ide gyere panaszkodni mindenkepp.
2018. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a 3,14csába!
2018. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy.
2018. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!