Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alkoholmentes lagzi sikerülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholmentes lagzi sikerülhet jól?

Figyelt kérdés

Én azt az elvet vallom, hogy intelligens ember alkohol nélkül is jól tudja magát érezni.

Én nem fogyasztok alkoholt, párom nagyon mértékkel. Illetve az én esetemben komoly családi oka is van.

Ez az elgondolás okozhat akkora gondot egy lagzin, hogy valaki panaszkodjon miatta?



2018. jún. 12. 23:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%

Ti két ember vagytok a sok közül.

Én a többségnek kedveznék hiába szervezem én.

2018. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%

Én még alkohol mentes lakodalomról nem hallottam.

Az ünneplés része, főleg ebbe az országban.

2018. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj szerintem rengetegen vannak, akik szeretnek inni és nem csak azok tartoznak ide, akik részegen ugrálnak össze-vissza és az árokban fetrengenek, balhéznak stb., hanem azok is, akik elbeszélgetnek egy pohár bor mellett. Én nem igazán iszok alkoholt max. alkalmakkor, ünnepekkor, társaságban (egy lagzi pl. pont ilyen), szóval nekem nem hiányozna, mert nélküle is ellennék, viszont furcsálnám. Én még nem hallottam alkoholmentes lagziról...Szerintem az a legjobb megoldás, ha vannak alkoholos és alkohol mentes italok is, így mindenki tud választani. Viszont nyilván azt csináltok, amit szeretnétek.
2018. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Hát, én tudok kulturáltan szórakozni ital nélkül is. Viszont egy lagzin ellent mond a kultúrának. Meg van pár rokonom, akit józanul nem lehet elviselni. Szóval...

A te esküvőd, a te döntésed. Viszont szerintem nehezen lesz jó nagy buli pia nélkül. De persze ruf lenni ha olyan a társaság

2018. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Akkor majd te/ti nem isztok, senki nem kötelez rá. Így viszont hagyjátok már meg a döntést a vendégeknek is, hogy ők akarnak/nem akarnak inni valami alkoholt.
2018. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha ezt meglépitek ne csodálkozzatok ha pár óra után lelép mindenki, plussz elmondanak minden féle skótnak, sóhernek....
2018. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Tiszta szégyen, hogy ez az elvárás.

Egyszer régen én is feltettem ezt a kérdést, és ezeknél még csúnyább válaszokat kaptam, hogy hogy képzelem.

Szerintem a társaságon múlik, ha esetleg az az ok, h egy rokon gyógyult alkoholista, azt inteligens embereknek meg lehet magyarázni.

Nekem amúgy fel se tűnne.

2018. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Krúdy Gyula ***** válasza:
53%
Ha a lakodalomban max 8-an lesztek, és eleve nem számítasz semmi nagyra akkor nem gond. Délután 7-re mindenki otthon lesz. Amúgy meg szánalmas elgondolás bármi is az a "családi ok". Mindenhol vannak gondok. Nem így kell ezeket kezelni.
2018. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 peca1000 ***** válasza:
74%

Mi egyáltalán nem iszunk alkoholt a feleségemmel, mégis rendelhetett piát, aki akart.


Kizárólag szènsavmentes ásványvizet ittunk az asszonnyal, mások üdítőt, sört, rövidet, stb.

2018. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 peca1000 ***** válasza:
45%

Egyszer voltam vegán pár lagziján.


Hús nem volt, csak egy kis köret, némi süteménnyel. Több száz emberre.


Én még időben észbe kaptam, fél tányérnyi köretet és pár süteményt magamhoz vettem.


Mire rájött a társaság, hogy csak ennyi lesz, lerohanták a központi kajás asztalt, ès volt akinek szinte semmi sem jutott.


Olyan 20:00 óra körül, sok más emberrel elköszöntünk tőlük, hazamentem, és jó bekajáltam.

2018. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!