Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz lenne, ha esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha esküvőn rap és metál zene lenne?

Figyelt kérdés

Természetesen az igényesebb fajtából, azt is úgy összeválogatv, hogy emészthetőbb legyen.


Mind én, mind pedig a párom utáljuk a mulatós zenét, és a hagyományos esküvői dalokat, így arra gondoltunk, hogy a rap és a metál mint kedvenc műfajaink is bele lennének csempészve a felhozatalba.


A másik verzió, hogy a fő irány a komoly zene lenne, esetleg egy kis jazz és swing társaságában.


A hagyományos lagzis dalokat viszont mindenféleképpen mellőznénk.


2018. jún. 13. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én az utóbbira szavaznék. Egyébként az én esküvőmön sem volt ilyen klasszikus mulatós zene, a 80- as évek slágereiből raktunk össze válogatást, és mindenkinek tetszett...
2018. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Az hogy ki mit szeret egyéni probléma...

Én is a rockot szeretem, de eszembe sem jutna önző módon a megjelentekre rátukmálni az egyéni ízlésem!

Van amelyik hagyományt, megszokott dolgot, nem illik bolygatni...na ez pont olyan!

2018. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2 A hagyományok többsége felesleges, abban viszont igazad van, hogy nem feltétlen lenne nyerő a fent említett két műfaj az idősebb generációk miatt, rájuk nem kéne ráerőltetni, ezérz hallunk inkább a 2. verzióra, de a mulatós vonal biztos nem lesz...


#1 Az is egész jó ötlet, bár tőlünk távol áll az is.

2018. jún. 13. 11:31
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
A Ti esküvőtök, ami alapvetően rólatok szól, de azért lesznek meghívott vendégek is, az Ő igényükre is illik figyelni.
2018. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. :) Csináljátok.
2018. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vegyes volt a zene. Amíg a vacsora tartott, volt egy pár mulatós szám, azt kibírtuk. A tánchoz retro slágerek voltak, aztán az éjfél utáni "ereszd el a hajamnál" kicsit bevadultunk. Ott már terítékre kerültek rock, metal számok. Ajánlom figyelmedbe a Blackmore's night nevű reneszánsz rock formációt. Szerintem nagyjából mindenki számára élvezhető. A Within Temptation pedig a goth és a pop határán mozog, az is mehet bátran. A Korpiklaani kicsit "csűrdöngölős" folk metal. Jól táncolható, vidám, pörgős zene. A rock elég tág műfaj, nagyon sok minden belefér, széles skáláról lehet válogatni. A rapet nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.
2018. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem el se mennék az esküvőre, amin metál szól. Utálom a metált. Bántja a fülem.
2018. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi egy ismerősöméket hívtuk meg koncertezni. Ír kocsmazenét vagy folk punk-rockot játszanak. De olyan jó talpalávaló amire nemcsak pogózni lehet.

Az idősebb generációnak is tetszett.

2018. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A rap azért szerintem esküvőre nagyon nem nyerő, de valami dallamosabb metálzene jó ötlet.
2018. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

A rapet és a metált mellőzném a magam részéről. Egyszerűen ezek a zenék nem ilyen közegbe valóak, megosztóak és a hagyomány részét sem képezik. Csak akkor érdemes, ha a násznép többi tagja is rajongó. Mert akkor a "háááát... de az azért emészthetőbb"-jellegűeket sem fogják emészthetőnek tartani, se nem táncolnának rá, se nem tartanák egy ebédhez megfelelő zenének.


Ha táncolni akartok, én mindenképpen a swing irányába mennék el inkább a választási lehetőségekből. Ha azt hagyjátok, akkor mehet hozzá a komolyzene és a jazz is.

(ami még az említetteken kívül működőképes tud lenni sztem, az a rockabilly, de az sem biztos, hogy a ti stílusotok)

2018. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!