Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem kértük a korlátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kértük a korlátlan italfogyasztást, akkor ez hogy működik? Akinek ilyen volt, vagy így volt lagziban, megírná?

Figyelt kérdés

Tehát korlátlant (ami átalány/fő) nem kérünk, mert nekünk nem érné meg, ugyanis lényegében egy ünnepi ebéd lesz esketés után, fél 2-től délután 5-ig leszünk az étteremben, így béreltük ki.

Pia bevitel sem lesz részünkről, tehát ami fogyasztva lesz, az ottani ital lesz.

Még majd a végső dolgokat letisztázni bemegyünk az étterembe, de addig is jó lenne tudni, hogy szokták ilyenkor megoldani?

Tehát pl. körbejár egy pincér, felveszi a rendelést, hogy ki milyen rövidet kér pl? Lehet úgy, hogy EGY rövid ital az elején mindenkinek, és utána bor/sör/üdítő/ásványvíz? Mi a gyakorlat?

Tánc nem lesz, (senki sem bulizós) ebéd, aztán beszélgetés, tortavágás, kis iszogatás, kávézás, ennyi.

Szűk körben lesz, szűk család és pár jóbarát, kb. 25 fő.

Légyszi írjatok, ilyenkor hogy működik az ital része?



2018. jún. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kb. 3 órás időtartamú összejövetelre lényegében elég szerintem is egy rövid ital az elején/fő. Töményből szerintem sem kell több.

Hogy technikailag hogy bonyolódik, nem tudom.

Majd biztosan írnak még.

2018. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk korlátlan lesz, de ajánlatkéréseknél felmerült az a la carte, fogyasztás alapján. Tehát ugyanúgy, mint az étteremben, a pincérnek jelzi a vendég, hogy mit inna, ő pedig írja, és az elszámoláskor számolják ki, hogy x üveg bor/üdítő/víz fogyott.
2018. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, így már értem.

A rövidet jó lenne valahogy 1 rövid ital/főre maximálni, és az elején felszolgálni.

Nem anyagi oka van, hanem van sajnos, akinek komoly alkohol problémája van, tetejébe az egyik örömszülő sajnos:(

2018. jún. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!