Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőről álmodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőről álmodtatok kicsiként, illetve tiniként vagy fiatal felnőttként? És ha megvolt, akkor milyenre sikeredett? Milyen jók és rossz dolgok voltak benne (már ha voltak rosszak)?

Figyelt kérdés
Ha több házasságotok is volt, mindet leírhatjátok, kíváncsi vagyok a véleményeitekre! A szervezkedéseket is megoszthatjátok. 22/F

2018. jún. 14. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én egész életemben irtóztam a házasság gondolatától is, már kislány koromban is csak egy szerződésnek tartottam, teljesen biztos voltam benne, hogy én aztán sose.. Aztán végül mégis, mert a férjemnek viszont fontos volt, nekem pedig ő elég fontos volt ahhoz, hogy aláírjam azt a papírt. Igazából két tanúst akartam, de végül az lett, hogy elhívtuk a közelebbi barátainkat és a szertartás után egszerűen elmentünk a törzshelyünkre és nagyon jó kis buli lett belőle, most se csinálnám másképp. Elképzelhetetlennek tartom számomra a fehér ruhás/lagzis/rokonos csinnadrattát, szóval "normális" esküvőbe bele se mentem volna.
2018. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Még a közelében sem vagyok, de mindig is olyan "esküvőt" szerettem volna, hogy a leendő férjemmel szerzünk két tanút, elmegyünk és aláírjuk a papírokat aztán élünk boldog házaspárként. Utána legfeljebb egy ebéd vagy egy vacsora a nagyon közeli családdal (szülők, testvérek, egy-két közeli barát), ha nagyon erőszakoskodnának és nem bírná bevenni a gyomruk, hogy nem volt többszáz fős, "világra szóló" esküvőnk, ahogy a családunkban szokás. Nem vagyok egy társasági ember, sosem szerettem a felhajtást, a táncolást, ivást. Visszafogott személyiség vagyok, sosem vágytam arra, hogy "hercegnő" legyek, hogy mások csodáljanak, dicsérjenek. Egyenesen undorítónak tartom, mikor a hagyományos esküvőkön a proli vőfély üvöltözik és a menyasszony vaginája és nemi élete a poén tárgya egész végig. Ettől függetlenül fontos nekem, hogy a leendő párommal idővel összeházasodjunk, de a hagyományos esküvőnek csúfolt lealjasodást inkább kihagyom. 21/L
2018. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiként, kamaszként, és fiatal felnőttként is ugyanolyan az álomesküvőm: szép minimál szertartás (csak polgári) lehetőleg a szabadban, valami szép erdős helyen, csak a közelebbi családtagok, és a közeli barátok társaságában, utána meg egy kertiparti :)
2018. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiként ez a téma egyáltalán nem érdekelt, kamaszként egy titkos esküvő gondolata vonzott mindig, és a titkos kapcsolatok, mert az izgisnek tűnt.


Fiatal felnőttként is a kis esküvők vonzanak, valahogy sokkal intimebbnek tűnnek. Láttam már 2 tanús esküvőt, és mindennél jobban irigyeltem a menyasszonyt azért, ahogy egymásra néztek a vőlegénnyel, az az egyértelmű mindent elsöprő szerelem volt, amit én is akartam, a fehér ruha nem érdekelt sose.


Még nem mentem férjhez, de a fentiek tükrében nem tudom elképzelni, hogy nagy esküvőm lesz. :)

2018. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már tiniként is irtóztam attól, hogy a középpontban legyek. Ha vendégként voltunk táncolós, bulis esküvőn, általában nem is éreztem jól magam, és megfogadtam, hogy nekem ilyen NEM lesz.

Szóval lehet, hogy fura, de én már akkor is szülők + 2 tanú felállásban gondolkoztam.

Még ebben a verzióban sem engedtem persze a hosszú ruhából, éveken át tervezgettem, hosszút és halványkéket:)

Végül két tanús lett (szülők nélkül), és és egy elegánsabb ünneplő ruhában voltam, de se nem hosszú, se nem világoskék:)

2018. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek a középpontban lenni. Nem is gondolkodtam ezen kislányként soha. Először 20 felett jutott eszembe, mikor már volt vőlegény jelölt. Kicsit, egyszerűt szeretnék. Legyenek ott a családtagok, akik fontosak (nem a keresztanya nagynénjének a férjének a gyerekei), és a közeli barátok. Legyen egy egyszerű szertartás, finom vacsora, pezsgő, tánc. Nem szeretnék nagy, látványos elemeket. Nem kell, hogy elájuljon a násznép, úgyis olyanokat hívnánk, akik jól ismerik a hétköznapi énünket.
2018. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan lett amilyen megálmodtam. Illetve annyi különbséggel, hogy nem volt templomi esküvő és a bevonuló zenénk nem a Nászinduló volt :D


Központban én sem szerettem sose lenni, így szűk 50 fős, szabadtéri, igazán meghitt hangulatú esküvőnk volt! Álom dekorunk és szolgáltatóink voltak és fantasztikus zenekarunk, akiknek köszönhetően szinte mindenki hajnalig ropta! A hangulat sokkal jobb lett, mint a szervezés során gondoltuk!

2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En habos babos hetedhet orszagra szolo 3 napig tarto lakodalomrol almodoztam nagy heccecareval templomi polgari minden.

Eletem legjobb dontese volt hogy szuk csaladban szereny polgari keretek kozott hazasodtunk ossze, es csak egy rovid vacsoraval unnepeltuk 😍

2018. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

- kislányként habos babos ruha, ezer rokon, sok gyerek az esküvőn


- 29 évesként: egyszerű, letisztult ruha ("empire fazon"), rokonok zömét inkább hagyjuk, 14 év alatti gyerekek nem kellenek

2018. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
9-es vagyok: egy réten de feltétlen a természetben. LEgjobb lenne Svájcban, de az horribilis összeg, plusz a roknok ki nem utaznának :D.
2018. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!