Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sminkes visszamondta, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sminkes visszamondta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külföldi munkaajánlatot kapott váratlanul, ezt megértem.

4 hét múlva lesz az esküvőnk, egyetlen sminkest sem találok.

Én szoktam sminkelni magamat, de az más.

Amúgy megyeszékhely, itt elég magas lovon ülnek és elég kelletlenek, fodrászt is alig találtam, pedig szervezem már októbertől.

Unokanővérem szépen sminkel, de nem profi (nem is a szakmája).

Hát sok lehetőségem nincs. A kérdésem az lenne, hogy nagyon elüt egymástól a profi és a nem profi smink?



2018. jún. 16. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy könnyű helyzetben. Amúgy valószínűleg nem biztos, hogy kelletlenek, inkább tele vannak munkával. Többsége meg szombat délelőttre tevődik.

Szerintem unokanővéreddel kezdjetek el gyakorolni, próbáljatok ki pár sminket, hogy a napján már készség szintjén menjen. Csak tanács, vegyen jobb cuccokat (nem tudom, mi van neki alapból). Nézzetek meg pár képet a neten, hogy a szemed színét mi emelné ki szépen. A hét elején igazíttasd ki a szemöldöködet, és ha kell, festesd ki tartósra, azzal ne kelljen már vacakolni.

Hozd ki ebből a legjobbat, menni fog.

2018. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg találni mégis profit,az mindig a legjobb választás,persze csak ha tényleg profi. Legfőképpen a tartósság miatt szokták a profikra bízni.

Én sminkes vagyok,sok olyan terméket kellett beszereznem amit csak kliensen használok,magamnak sosem vettem volna meg,mert nagyon drága,de jó minőségű és tartós.

Ez fontos egy esküvői sminknél.

De ha minden kötél szakad,csináljátok meg az unokanővéreddel. Nézzen utána,youtubeon minden fent van,csináljatok 1-2 próbasminket. Ami fontos,hogy a bőrtipusodnak megfelelő színű és textúrájú (matt vagy zsíros) alapozót használj,fixáld púderrel,az órákig megtartja,a szemsmink ne legyen olyan amilyet még sosem csináltál,legyen könnyed,elegáns,és a szemedhez megfelelő szinű. Továbbá azt ajánlom,ha zsíros a bőröd,vigyél magaddal kompakt púdert,amit pár óránként átkenhetsz az arcodon hogy ne csillogjon,a rúzst,ha nem olyan tartós,szintén lehet utánpótolni. Ha kérdésed van esetleg szivesen állok rendelkezésedre.

Itt egy pár ötlet klasszikusabb, egyszerű sminkekhez:

[link]


[link]

2018. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél.

Profit már tényleg nem tudok leakasztani,elképesztő, hogy mi van erre felénk, és tényleg a szezonban vagyunk nagyon.

Amúgy kék szemű, sötétbarna hajú és fehér bőrű vagyok, a bőröm mondhatni hibátlan, azzal nincs gond. (24 vagyok).

Két dolgot kérdeznék még:

1. Alapozó mindenképpen kell?

2. Pirosítót szoktak tenni? (Én ha magam sminkelem, nem szoktam, bár sápadt is vagyok, de jól is áll valahogy a fehérség. De lehet, hogy fényképen nem fog jól állni.)

Köszönöm, ha ezt még megírod.

Aztán nézegetünk a neten még, yutubon is.

2018. jún. 16. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha más, kisebb városban keresnél valakit?
2018. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Esélytelen:(

Mához 4 hétre, szombat délelőttre:(

Aki ismerősöm van, és jár kozmetikushoz, mindenkinek kiadtam, hogy érdeklődje meg, de mind tele vannak munkával:(

A fodrász is borzasztó problémás volt, mire találtam.

2018. jún. 16. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Az 1. hozzászóló vagyok.

Kérdező, ha a bőröd tényleg tiszta és mondhatni hibátlan, lehet, hogy Neked elég lenne egy színezett hidratáló krém is. Mármint alapozó helyett gondolom.

Amúgy nézegettem a you tub-ot én is, mondjuk profi, amit ott csinálnak.

2018. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia írj várost hátha tudok segíteni
2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el nézni wedding make upokat yourubon és gyakorolj. Én nem tudom, mennyire vagy ügyes, de azért nem egy agysebészet sminkelni. Én pl szebbem is sminkelek mint egy-két profinak mondott. Kozmetikusoktól meg aztán pláne. Szerintem négy hét alatt simán megtanulod. Egyedül tartósabb sminkre van szükséged, ami nem olcsó, nem is biztos, hogy megéri egy alkalomért otthagyni annyi pénzt.

Ha nagyon béna vagy akkor még mindig be tudsz menni plázákba ahol van smink üzlet is, ott szoktak sminkelést vállalni. Szerintem oda még be is tudsz jelentkezni. Ha ilyen nincs nálatok, akkor végighívni a környékbeli kozmetikusokat, ők is vállalnak sminket, nem csak a sminkesek.

2018. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tegnap el is kezdtem nézegetni a you tubon. Amúgy magamat ki tudtam mindig sminkelni, alkalomra is, meg is dicsérték mindig, kérdezték, ki készítette a sminkem.

Csak ez a menyasszony dolog annyira más.

Néztem egy videót, kék szemhez sminkelt a csajszi, el is magyarázta, mit miért és mivel. Szerintem pl. azt meg tudnám csinálni.

Amit nem szoktam, alapozót nem teszek fel, de a bőrömmel nincs gond.

Nekünk amúgy nem hajnalig tartó ripityom lesz, csak ünnepi ebéd. Inkább a fotózás miatt parázok, hogy arra szép legyen a smink.

2018. jún. 17. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg vele, hogy kiírod fészre, meg vannak ilyen csoportok is, hogy így jártál, hátha valaki bevállalja kedvezményesen. A közösség ereje nagy úr. :)
2018. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!