Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre ajándék? Ti mit adnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre ajándék? Ti mit adnátok?

Figyelt kérdés

Párom unokatestvérének esküvőjére megyünk pár hét múlva. Az a helyzet, hogy elég pénzes párról van szó, és szerintem ők is kellemetlennek érezték volna, ha a (kevésbé tehetős vendégsereg) pénzes borítékokkal halmozza el őket, ezért kijelentették, hogy nem kérnek semmit, csak a társaságunkat, de ha mégis ragaszkodunk hozzá, akkor valami kis ajándékot.


Nincs nagyon ötletünk, túl személyeset nem tudunk adni, mert nem szoros a kapcsolat velük. Igaz, hogy párom és a vőlegény unokatestvérek, de gyerekkorukban sem laktak egy városban, évente 3-4-szer találkoztak, aztán az unokatesó 20 évesen külföldre költözött, azóta is ott él, kb. évi egyszer találkozunk velük, egyéb módon sincs nagyon kapcsolattartás. Nincs velük semmi problémánk, normális a viszony, egyszerűen nem ismerjük őket annyira. :)


Szóval nem tudom, ilyen helyzetben milyen ajándékot lehetne kitalálni. Évek óta saját házban élnek, gondolom mindenük megvan, szeretnek utazni az biztos, évente 4-5 utazásra mennek, de hát ezzel kapcsolatban nem nagyon tudok ajándékot kitalálni. Van egy kutyájuk, de a kutyás ajándék sem túl esküvős. :D


Szóval valami semleges, de szép, ízléses ajándék kellene, van valakinek ötlete? Miket szoktak esküvőre venni egyáltalán...? Ahol én eddig voltam, mindenhol a boríték volt az alap, plusz a legközelebbi ismerősöktől valami személyes emlék.


2018. jún. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Esetleg egy Táblácska? Szerintem aranyos:

[link]

2018. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyükben örülnék, ha valamilyen program lenne az ajándék, amire magunktól nem mennénk el. Ez lehet egy múzeum látogatás, vagy akár ejtőernyős ugrás is a pár stílusától és érdeklődésétől függően. Sok szolgáltató nagyon szép, névre szóló ajándékkártyákat ad. Választhattok olyat, ami a ti pénztárcátoknak megfelelő. Érdemes olyat, ami nem hosszabb 1 napnál (mint pl egy tanfolyam), mert arra biztos lesz idejük. Szerintem jó ötlet, mert nem kifejezetten pénz, nemcsak porosodik a polcon, és mégis személyes valamennyire.
2018. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kispotzak válasza:
100%

1-es és 2-es válaszoló tök jókat írt, még a 2-eshez eszembe jutott pl egy (közös) masszázs-utalvány, vagy wellnes-szolgáltatás, ilyesmi.


Ja, és ha nagyon szeretnél vmi személyeset, nézd meg a facebook-oldalukat, a fotók alapján lehet, h kitalálsz vmit. Pl legyűjtesz pár jópofa fotót róluk (és a kutyusról), és csináltatsz egy montázs-puzzle-t vagy párnát stb. Ez szerintem cuki, és még ha nem is fognak kirakózni vagy azon aludni, akkor is kedves meglepetés.

2018. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat utaznak, kaparós térkép?

[link]

(Most egyet belinkeltem, de itt is van több, meg ha rá is googlézol, millió verzió van, pár ezer Ft-tól a csillagos égig árban :D)


Ez szerintem aranyos ötlet, lehet gyűjtögetni a közösen meglátogatott helyszíneket.

2018. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen összegben gondolkodtok, milyen keretetek van rá.


Ha lenne mondjuk rá 10-20e Ft-om, akkor biztos vmi élményajándékot adnék nekik. Főzőtanfolyam, színház, szabadulószoba, koncert stb. Az ilyenből sosem "elég", mert biztos lehet találni vmi olyat, amin még nem voltak.


Ha vmi tárgyi emléket szeretnétek nekik adni, sztem remek ötlet egy nagyon szép kiállítású album jellegű emlékkönyvet venni, amibe a násznép minden tagja tud beírni egy kedves üzenetet, és ezt a lagzin kitenni asztalra vagy körbeadni. Meskán láttam gyönyörű kézzel készített változatokat is, de biztos van a tömeggyártottak közül is szép példány olcsón. Vagy akár vesztek egy sima albumot, és ti dekoráljátok ki az elejét. Ha scrapbook-album néven keresitek hobbi-kreatívban, könnyen megtaláljátok.

2018. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!