Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mielőtt összeházasodtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt összeházasodtatok a párotokkal, honnan tudtátok, hogy ő az igazi, hogy vele szeretnétek megházasodni, vagy miért pont őt akartátok?

Figyelt kérdés
Sokáig jártatok,honnan éreztétek,hogy eljött az idő?Van aki megakarta próbálni,hogy milyen de nem olt biztos benne,hogy hosszu távu lesz e?

2018. jún. 19. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudtam, hogy eszembe se jutott ilyesmiken gondolkodni.
2018. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyetlen az ember a föld kerekén akivel őszinte lehettem.
2018. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudtam hogy ő az igazi. Nem is volt az. Szar volt a szex meg úgy általában minden ami vele kapcsolatos.

El is váltunk.

2018. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose gondolkodtam ezen, mindig is olyan egyértelmű volt.

Alapból úgy jöttünk össze, hogy egy életre terveztünk.

2018. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes volt mellette lenni. Valahogy, magától értetődő volt a megismerkedésünk pillanatától kezdve, hogy mi együtt leszünk, nekünk egymás mellett a helyünk. Nem volt kérdés, hogy összejövünk-e, összeköltözünk-e, megkéri-e a kezem, ezek valahogy mind erőlködés nélkül, teljesen maguktól, természetesen jöttek. Én ebben látom azt, hogy ő az "igazi", mert ennyire jó és magabiztos érzés mellette lenni. Soha eszembe sem jutott egy pillanatra sem elbizonytalanodni vele kapcsolatban, megkérdőjelezni a kapcsolatunkat, az ő "igaziságát", hogy hozzá kell-e mennem (mint tudod, a filmekben szokott), ezek mind magától értetődő dolgok voltak.
2018. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Én alapvetően mindent túlkombinálok. Párkapcsolat első heteiben, hónapjaiban kb. minden megmozdulását kielemeztem magamban, és arra jutottam már akkor is, hogy mi nagyon jól összepasszolunk és jó párkapcsolati alapanyag. Aztán persze megnéztem, hogy együtt tudunk-e élni normálisan, harmóniában, évek múltán sem változik-e a kapcsolatunk negatív irányban.

Hasonló értékrendünk, élettapasztalatunk van, a legfontosabb dolgokban vagy teljesen egyetértünk, vagy minimálisan tér el a véleményünk és egyikünk sem szélsőséges.

2018. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Én az első igazi randinkon azt éreztem mellette, hogy hazaértem. Ő nem érezte ezt egyébként. Intelligens volt, okosabb nálam, felnéztem rá. Ha zebrán mentünk át, kézen fogott és azt mondta, balra néz, jobbra néz, mehet...És felhúzta a cipzárt a kabátomon, mielőtt kiléptem az utcára. Úgy éreztem magam mellette, mint egy kislány, 29 éves létemre, pedig 2,5 évvel fiatalabb volt. Imádtam, hogy vigyáz rám, biztonságban éreztem magam mellette. Aztán később persze feloszlott a rózsaszín köd és már nem volt minden olyan szép. Sose tudtam biztosan, ő mit érez irántam. Ma már tudom, mert egyikünk se szereti már a másikat, de 10 éve együtt vagyunk. Igazából a lányomnak sokkal jobbat szeretnék, mert volt olyan környezet, ahol nem vállalt fel és ezt soha nem bocsájtom meg neki. Ha a lányomnak lesz olyan udvarlója, aki bárki előtt elengedi a kezét, addig fogom rugdosni, amíg el nem takarodik az életéből. És 100 évig fogok élni, hogy soha ne is legyen rászorulva ilyen fajankóra.
2018. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen vele akarom leélni az életemet, nem kell gondolkodnom semmiféle miérten.


Ő a másik felem, kiegészítjük egymást, a szex 2,5 év után is szuper, megéltünk jót-rosszat, 1000km-es távkapcsolatot és tudjuk, nem akarunk többé egymástól távol lenni.


29n

2018. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Az első pillanattól fogva tudtuk, ahogy megismerkedtünk! Mindig tudtuk, hogy egyetem után összeházasodunk, hogy minket egymásnak teremtettek!
2018. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden tökéletesen passzolt közöttünk. Többször meglepődtem mennyire. A második randin arról beszélgettünk, hogy milyen lesz az esküvőnk. Egymásra kattantunk. :)
2018. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!