Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg fog jönni pont az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni pont az esküvő előtt 1 nappal. Én így nem akarok menni nászútra. De a vőlegényem nagyon szeretne menni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Jol kezdodik...
2018. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne lehetne menzesz miatt nászútra menni? Esküvő előtt egy nappal megjön. Megvan aznap, az esküvő napján, és még 3 napig. 3 nap miatt lemondanád az egész nászutat? Ezt nem is értem.
2018. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem szeretnél így nászútra menni? Nyugodtan lehet strandolni is akár tamponnal. Szerintem nyugodtan elmehetsz. De amúgy jobb lett volna a menstruációhoz igazítani az egészet.
2018. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi az esküvő után egy hétig otthon voltunk és következő héten utaztunk. Ez nálatok nem opció?
2018. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Használj tampont/intim kelyhet. Ha még nem késő, kedj el fogamzásgátlót szedni. Utána abba is hagyhatod, ha nem akarod hormonnal tömni magad, de ilyenkor nagy segítség. Tényleg kellemetlen helyzet, de emiatt ne fújd le a nászutat. Gondolom előleget is fizettetek, terveztétek, szerveztétek. Legrosszabb esetben az első 3-4 napon nem fürdesz és viszel magaddal fájdalomcsillapítót. Ettől még lehet egy szuper közös utazásotok a férjeddel, rengeteg élménnyel. Örülj, hogy el tudtok menni, és ne foszd meg ettől rögtön a házasság elején.
2018. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Banyek, miért kéne egyből menni? Oké, hogy ma már a nászéjszaka, se a nászút nem arról szól, hogy egymásnak esnek mert előtte nem volt semmi. De azért a nászút mégiscsak különleges. Én egy sima nyaralásra se megyek úgy, ha tudom, hogy még fog jönni. Nyilván nem egy befizetett utat mondok vissza, hanem máskorra foglalok... Én tudom hogy olyankor fáj a derakam, görcsölök, hisztisebb vagyok. És köszönöm én szeretnék nyugodtan szerelmeskedni és nem tamponnal fürdeni. Nem tudom a párod mit nem tud ezen felfogni. Hacsak nem lefoglalt már egy melegepetés utat. Amúgy ki lehet bírni meg mindent meg lehet oldani nyilván, de miért is?? Mikor van más opció.
2018. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Menj! Miért mondanád le, nem is értem. Én kutyául szoktam szenvedni, sajnos nekem nagyon erős görcseim vannak, de a dokim írt fel elég ütős fájdalomcsillapítót, abból beveszek 2 szemet, 1-2 óra alatt kiszenvedem magam, aztán megy az élet tovább. Biztos nem mondanék le nyaralást e-miatt, pláne nászutat.
2018. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Menj el nyaralni.

Én egy wellness hetveget is menzesszel toltam le , senmi gond nem volt

2018. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne mennél így? Van tampon.

Vagy ha még kérdés, hogy menjetek vagy ne menjetek, akkor nem lehet átfoglalni pár nappal, egy héttel későbbre?

2018. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az esküvő napjáért aggódnék. Nagyon rosszul szoktam lenni, csak gyógyszerekkel élem túl az első két napot, de mivel alig bírok enni, így gyenge vagyok és szédülök.

Ha van rá lehetőségetek, tegyétek át egy héttel későbbre a nászutat. Kb. az összes ismerősöm nem az esküvő után egyből ment, hanem pár héttel később.

2018. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!