Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik Feketében menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon csinos kis ruhám csak fekete, illik abban menni? Egybereszes szoknya :)

2018. aug. 6. 17:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
9%
Hát, végül is ez egyfajta gyász is egyben. A szabad és boldog élet temetése...
2018. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondtam :D
2018. aug. 6. 17:55
 3/46 anonim ***** válasza:
39%

Az esküvő olyan mint a temetés csak tortával

😀😀 amugy szerintem nincs már olyan hogy “illik “ (de utalom ezt a kifejezést, társadalom általa kitalált íratlan hülyeségek )

Sokan ma már amugy is feketében vagy más színben házasodnak

Szerintem mindegy milyen színű a ruha részvétel a fontos

2018. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 6. 18:00
 5/46 anonim ***** válasza:
60%
Nem illik. Úgy bírom, mikor egyesek olyan fontosnak hiszik magukat, hogy úgy érzik, jogukban áll felrúgni egy esküvő alapvető illemszabályait. Pl mégrosszabb, mikor egy nő talpig fehérben jelenik meg, amit ugyebár elvileg csak a menyasszony viselhet. Viseld el, hogy ez az esemény nem rólad szól és igazodj az illemhez.
2018. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
32%

#3


Akkor ezek szerint megjelenhetek melegítőnadrág-strandpapucs kombóban is? Nem hiszem, hogy a pár annyira örülne neki, inkább bánnák, hogy meghívtak😀

2018. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
42%
Azt mondják nem illik, de én is pl magasról lesz--- mimden gond nélkül felvettem az egy szem alkalmibb ruhámat, hiába hogy fekete, nem voltam hajlandó új ruhát venni arra a pár órára
2018. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
79%

Illik vagy sem, manapság már nagyon sokan mennek feketében esküvőre, mert attól még, hogy "gyászos" igenis elegáns és csinos tud lenni.


Az én esküvőmön volt fekete ruhás is, meg fehér ruhás is, miközben én is fehérben voltam menyasszonyként. Na bumm, senki nem őket nézte, az én ruhám akkor is menőbb volt :D

2018. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván nem.Vegyél másik ruhát!
2018. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted a monda szerint Szvatopluknak miért adtak a honfoglaló magyarok fehér lovat? Mert akkor Szvatopluk már halott volt. A fehér a gyász és a halál színe volt, úgyhogy szerintem simán belefér a fekete is.
2018. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!