Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nők miért akarnak csinadratt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak csinadrattás nagy esküvőt? Egyáltalán: miért ragaszkodnak a házassághoz? Nem elég lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Ha tetszik a nőknek, ha nem, az a nagy igazság (és erről szociológiai tanulmányok szólnak), hogy a férfiak 85%-ának feláll a szőr a hátán a házasság vagy az esküvő szó hallatára. Miért ne lenne elég az együttélés?

2018. aug. 15. 22:23
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
27%

Én nem akarok. Utálok a középpontban lenni, pénzkidobásnak tartom.

Barátom sem esküvőpárti.


Amúgy meg azért, mert így szocializálják a lányokat, királylányos mesék stb.

Engem azért is kiközösítettek a lányok az iskolában, mert nem barbiztam és nem voltam lób---zi.

2018. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
63%

Nekem elég. Pár évente pasi csere, és eszembe sincs gyereket vállalni.

Persze nem akkor szakítok, amikor a pasinak jó, hanem amikor nekem. Volt már ebből sírás, hogy de hát ő szerelmes, el akart venni... hát én meg már nem vagyok. Léptem.

Érdekes, hogy annak ellenére, hogy a pasik 85%-a nem akar házasodni, engem egy utolsó ribinek tart, ugyanazért, amit ő csinál.

2018. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
95%

"Érdekes, hogy annak ellenére, hogy a pasik 85%-a nem akar házasodni, engem egy utolsó ribinek tart, ugyanazért, amit ő csinál.


" jaja ha meg a nő nem akar házasodni, akkor femináci p-csának van kikiáltva.

2018. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
10%
Sok nő álmot akar,és persze felveszi a fehér ruhát ugy h már aktiv a pasival,eljátszák a szüzet,v pocakosan bemennek a templomba,hatalmas képmutatás.. Pénzt kapnak a rokonságtol,pár év mulva meg ha vmi nem jo mennek válni v csalják egymást,meg az első házzaság a nőknek menekülő otthonrol 80 % ban. A normális nem a plüssök mellöl házasodik vadidegennel,és nem feltétlen a papirhoz köti a boldogságát..
2018. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
70%

Nekem teljesen mindegy a dolog. Nincsenek olyan rokonok (mindkét család borzalmas) vagy ismerősök (nagyon kevés) akiket szívesen látnék.

De ha csak azt nézem,engem sem nagyon érdekel a dolog. Úgy is tudok a párommal élni,hogy nem alkotunk jogilag házastársakat.

2018. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
59%
2-es azért nem házasodni meg cserélgetni a partnert, amikor ráunsz nem ugyanaz.
2018. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden rólatok szól. Szociológiai tanulmányok szólnak arról is, hogy még manapság is a nők végzik a házimunkák nagy részét egy párkapcsolatban, ők látják el a gyerekük mellett a párjukat is életük hátralevő részében, szóval egy k...rva nap szólhat róluk, nem? Vagy még ezt is sajnáljátok?

Egyébként nem értem, hogy miért irtóztok a házasságtól, miközben ti vagytok az egyértelmű győztesei. Erről nem olvastál?

2018. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
7-es, marhára nagy győztesek vagyunk, amikor váláskor a nő elviszi a fejünk felől a lakást, mi meg mehetünk albérletbe vagy az utcára. Ezért tanácsolom minden házasodni kívánó ismerősömnek, hogy esküvő előtt irány a közjegyző, tessék vagyonjogi szerződést csinálni!!!!
2018. aug. 15. 22:43
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
76% Off. Nem vagyok házasságpárti, de sajnos a házimunkás-gyerekneveléses részt én is tapasztalom rokoni baráti körben. Lassan nyugdíjas anyám még mindig mossa a harminc éves testvérem alsógatyáit, és takarít utána. Legjobb barátnőmnek kötelezően takarítania kellett az öccse lakását munka után, mert szegény fiúcska rendetlen. És ez természetesnek van beállítva.
2018. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok házasodni,de mondjuk olyan felfogással,hogy "irány a közjegyző" kb párkapcsolatot se akarok az illetővel. Ez olyan,hogy egy nő miért ne lehetne házasság alatt sikeres és jól kereső,aki akár egy házat is megvehet azalatt? Ismerek ilyen párokat,de érdekes módon egyik se rohant lefikszálni,hogy mi lesz az övé.
2018. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!