Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi történik egy olyan legénybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik egy olyan legénybúcsúban, lánybúcsúban, ahova táncost hívnak?

Figyelt kérdés

Igen, a lenti kérdés ihletett meg :)

Vettél már részt ilyenen?

Nem vagyok prűd, de én tuti zavarba jönnék. Párom is pont mondta, hogy milyen ciki lehet.


2018. szept. 4. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Plusz zsetonért kis sex.
2018. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Táncol egyet, kicsit vetkőzik, a közönség illendően visítozik, aztán hazamegy.
2018. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az miért jó, hogy látsz valaki, aki félmeztelenül táncol? Ez inkább a haveroknak van, nem?
2018. szept. 4. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az történik, amit akartok. Mi voltunk legénybúcsún sztriptízbárban, azt hittem, tök kellemetlen lesz, de mindenki pozitívan csalódott. A csajok nagyon jó fejek voltak, asztaltánc során annyi volt, hogy közben az arcunkba tolták/rázták a mellüket/feneküket, ilyesmi. Aki akar, tovább mehet jó pénzért, lehet privát tánc vagy szex is, de ez mind full opcionális. Szóval én is cikinek gondoltam, de teljesen jó volt.
2018. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Legénybúcsun egy utolsó sexet érdemel a pasi.
2018. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért utolsót? :D a feleséggel törvényszerű, hogy nem lesz szex?
2018. szept. 4. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egy idegen nővel.
2018. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Ott 8asként leírtam. Legénybúcsún a második kategóriát meg kifejteném. Ők se táncolnak rosszúl de úgy képzeld el,hogy az első kategóriás lány a bokájáig annyi pénzt költ a műsorra mint a második tetőtől talpig(12dbs ovszerrel együtt). A felső kategóriás lányok minimum 2-3 műsort összedobnak. Megérkezik kér egy öltöző szobát felveszi a munkaruhát munkavédelmi cipőt(akkora sarokkal hasadba lép mehetsz a műtőbe) megigazîtja a sminket hajat. Teljes sötétséget kér. Saját magnóval dolgozik pendriven/cdn össze van szerkesztve a műsor. Fényképezés nincs. Vagy engem vagy a fő megrendelőt megkéri a fény kezelésére.Kb tudja mennyi kell hogy jó legyen. Érzékien mozog pucsìt, vőlegényt behuzza középre. Leűlteti egy székre. Igényes sztriptìz először csak villant aztán leveszi a ruha darabokat. Zene ritmusához mozog. Rákavar egy két pasira a vendégek közűl öltánc feltérdelés...vőlegényt vetkőzteti karmolja. Végén lekapja a boxert róla. Vissza,öltözik megyünk haza.

Óccsó verziós lány. Occsó ruhadarabok,volt már aki 500forintos tangapapucsba vittem volt aki tornacipőben. Kb azt a szìnvonalat képzeld el mint az út széli szebb lányok.

Liter olcsó parfüm rájuk öntve. Kocsiból egy hét alatt se szellőzik ki. Fogazat az néha hiányos. Nincs öltözőre szükségük "utcaiba" csinálják a showt. Gyorsan lezavatják a táncot és akin látják hogy kanos rámásznak. Öltánc derékra ugrás nyomják a cicit az arcba. Gatyában túrkálás. Ha el lököd a kezét el ha nem akkor .... ráhajt a 3000-5000 re. Volt amelyiket körbe álltak páran és felváltva kényeztette őket. Volt aktus is gruppenben. Mondjuk nem értettem pasikat miért nem zavarják be a zuhanyzóba előtte. Volt olyan lány tette magát és semmi extra pénz nem jött be. Hazáig káromkodott. Valami érdekel írj privátot. Ja különben ezek a 25alatti egyetemet végzett kocka pasik nadrágba sűlnek feszt. :))

2018. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Huhh, utolsó. Ezek elég röhejesen hangzanak :D
2018. szept. 4. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy, bohóckodik egy sort, hazamegy
2018. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!