Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti vennétek abroncsot/alsószok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek abroncsot/alsószoknyát egy teljesen tüll aljú menyasszonyi ruhához?

Figyelt kérdés
Már így is kicsit széles az alja, mivel 3 tüll rétegből áll,de a tartása lehet szebb lenne abronccsal. (max 2 karikás)

2018. szept. 5. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármit is csinálnál, előtte próbáld fel a ruhához. Látatlanban semmit. Nekem volt, de nem egy kényelmes dolog.
2018. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal szebbek a sok tüllréteges alsószoknyák, mint a karikás abroncsok. Egy olyat megpróbálhatnál még alá venni. Az esése is sokkal természetesebb lesz. Nekem nem volt karikás alsószoknyám, mert beehebarodtam ezekbe a tüll alsószoknyákba, de utólag azt gondolom, valami márkásabbat kellett volna. A ruhám márkás volt (használt, de teljesen eredeti, álomszép), viszont a tüll alsószoknya biztos hogy lehetett volna százszor szebb. Sajnos ami a ruhához tartozott, azt az orrom előtt vették meg Vaterán, így maradt a ruha és külön vadásztam hozzá alsószoknyát.
2018. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

pl.:

[link]

2018. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tüllt vennék még alá
2018. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!