Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy egyszerű esküvő?

Figyelt kérdés
Október végén lesz a polgári esküvőnk, utána este egy kis vacsorát szeretnénk. Nagyon kevesen leszünk, kb. 6 vagy 7 fő összesen kettőnkkel együtt. Otthon érdemes ilyen esetben vagy beüljünk inkább egy helyi étterembe?

2018. szept. 21. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Amihez kedvetek van. A kaja ilyenkor szerintem meglenne 20-30k-ból.

+ a polgári költségei.

32/f

2018. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Általában 10-15 ezer/fő a költség ami a kajalast és az innivalót illeti. Meg persze az étteremtol is függ.
2018. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Pénteki nap lenne, olyankor ingyenes a polgári, nem? Rá sem kérdeztünk erre... :D
2018. szept. 21. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hét közben ingyenes. Nekünk csütörtökön volt. Utána ha egy étterembe rendeltek pl. több személyes tálakat, akkor az nem túl drága. Mi nagyobb szülinapokon is ezt szoktuk a családdal, és akkor mindenki ehet többfélét. Vagy otthonra rendelsz ilyen tálakat, italt meg vesztek külön.
2018. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pénteken volt a polgári, egy fillért sem fizettünk. Vacsi 6-7 főre pár tízezerből kijön simán. 😊
2018. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

"Pénteki nap lenne, olyankor ingyenes a polgári, nem?"

Szerintem várostól függ. Nálunk csak hivatali időben ingyenes (tehát ez pénteken 8-től 14.00-ig), + ezzel együtt ha nem kell terembérlet, vagy extrák.

2018. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez csak egy nagyobb község :)

Erősen ezen az otthon vacsizós dolgon gondolkodunk. Vagy mi főzzük/sütjük meg, vagy rendelünk valahonnan tálakat.

Köszi a válaszokat!

2018. szept. 22. 07:16
 8/15 A kérdező kommentje:
A szertartáshoz vinnünk kell asztaldísz. Szerintetek elég egy átlátszó üveg váza átkötve szalaggal, bele pár szál rózsa, körülötte virágszírmok? Vagy valami flancosabb kell?
2018. szept. 22. 07:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"A szertartáshoz vinnünk kell asztaldísz. Szerintetek elég egy átlátszó üveg váza átkötve szalaggal, bele pár szál rózsa, körülötte virágszírmok? Vagy valami flancosabb kell?"

Semmi sem "kell". Ha akartok, visztek. De ha jó nektek úgy is, hogy csak bementek aláírni és teljesen mindegy a dekor, akkor nem kell. Nem az asztaldísztől lesz érvényes a házasságkötés... :)) Nekem amúgy jobban tetszenek a kevésbé flancos dolgok, de hát kinek mi...

2018. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az anyakönyvvezető mondta, hogy vigyünk egy üveg pezsgőt és asztaldíszt.

Tényleg hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz :D talán, ha 10 éves voltam, mikor utoljára voltam esküvőn, de akkor nem nézegettem nagyon a dekorációt :D

Szóval akkor mindegy hogyan néz ki, csak valamilyen ünnepélyesebb hangulat legyen.

2018. szept. 22. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!