Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Október első hetében esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Október első hetében esküvő? Ez jó lehet?

Figyelt kérdés

Térdig érő, rövid ujjú élénk ruha, sötét harisnya sötét magassarkú cipő, sötét blézer?

Persze vendégként.

Kb 18 fok lesz.

Ez jó, vagy kéne melegebb egy kismamának?



2018. szept. 29. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Igyon folyékony nagykabátot, a.k.a pálinkát és nem fog fázni. Tesómėknak október 10-én volt a lagzijuk. Semmi para nem volt.
2018. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Először azt hittem,hogy a Te esküvődről van szó..kicsit későn érdeklődnél..Kismama vagy,szerintem elsősorban azt nézd,hogy kényelmes legyen, meg ne fázz benne, akár a ruhában, akár a cipőben/harisnyában.


Egyébként időjárás függő. Október első hetében még lehet napsütéses, kellemes őszi idő, de lehet már jóval hűvösebb, esősebb.

Szerintem készülj fel erre is, arra is, az előrejelzés szinte sosem pontos.

2018. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vastagabb anyagú a ruha, akkor szerintem jó ez így.
2018. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megfagynék nadrág és kabát nélkül, de ha te nem vagy nagyon fázós, akkor jó lesz, és ahogy leírtad a szerelést, biztos nagyon csinos.
2018. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért ezt a variációt írtam mert ez a vágyam! 😊😊

De ha muszáj, akkor fel kell jobban öltözni....

Egy 30 perces kültéri szertartás lenne csupán a többi zárt helyen természetesen. 100+ fővel.

2018. szept. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!