Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha mennyire illik egy 42 éves, visszafogott menyasszonyhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Az eleje pedig úgy lenne megcsinálva, mint itt az első képen látható ruha eleje:

[link]



2018. szept. 29. 20:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Alacsony, vékony nő a menyasszony.
2018. szept. 29. 20:36
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem illik.
2018. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem teszik ez a ruha, így nehezen tudom bárkin elképzelni, hogy jól nézne ki. De abban házasodj amiben jól érzed magad, nehogy már mi mondjuk meg :-) Sok boldogságot.
2018. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
nekem tetszik
2018. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2018. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez a ruha minden, csak nem visszafogott, szerintem.

Ettől függetlenül szép, egyedi darab.

Viszont nem tudom, hogy egy alacsony nőn mennyire állna jól egy ekkora ruha, amiben szinte elveszik.

2018. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

5+


[link]

2018. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez a ruha nem illik egy visszafogott menyasszonyhoz, ez a fehér-piros kombináció elég harsány és nem igazán ízléses. Én inkább egy letisztultabb, estélyi ruhához hasonló darabot ajánlanék. Pl. valami ilyesmit:

[link]

2018. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az ilyen merész színekkel bolondított menyasszonyi ruhák, annak idején én is gondolkodtam ilyenben. Viszont az biztos, hogy ez minden, csak nem visszafogott. Én lazán bevállalnám, de amikor engem jellemeznek, rólam sem az az első kifejezés jut az emberek eszébe, hogy "visszafogott" :)

Viszont ha neked tetszik, úgy érzed, ebben akarsz férjhez menni, akkor hajrá! A te esküvőd, a te nagy napod, élvezd ki minden pillanatát. Az a nap rólad szól, ha ez a ruha az álmod, akkor mindent bele!

2018. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem én leszek a menyasszony, hanem a húgom, akinek a piros és a bordó a kedvenc színe, ezért gondolkodik ilyesmi beütésű ruhákban. Hát ő egy igazi különc, inkább csendes embernek mondanám, talán a visszafogott nem is legjobb szóhasználat volt rá, nagyon nagyon különleges és rendkívül tehetséges ember :) Most úgy vagyunk, hogy illene hozzá ez a darab, de még nézelődünk sokat.
2018. szept. 29. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!