Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti szeretitek az esküvőket? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek az esküvőket? A lagzit? A mulatóst, meg hogy "eladó a menyasszony"?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 01:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én azért szeretem, mert jól bezabálhatok finom ételekből :)))
2018. okt. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Enni..inni pasizni jó
2018. okt. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a típusú lagzit nem. A miénk egy visszafogott, kellemes, játékos, beszélgetős vacsora volt, azt szerettem, és az ehhez hasonlóakat is.
2018. okt. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 peca1000 ***** válasza:
83%

Ki nem álhatom az esküvőket, és a lagzikat.


Mármint elmenni rájuk (készülődés, pénz, hallgatni az unalmas szöveget stb.).


Ha már ott vagyok, elvagyok.


De ha lagzi, akkor legyen benne amit fent írtál mert úgy az igazi :)


És legyen sok, finom kaja :)

2018. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem szeretem, indig arra gondolok, hogy min. pár hónap, és menni fog az "Erezd el a hajamaaaaat!" is.
2018. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az esküvőket és a lagzikat, örömmel megyek minden meghívásra.

A mulatóst nem szeretem. Szerencsére a legtöbb ismerősöm sem, így eddig összesen kétszer voltam olyan esküvőn, ahol hímzett mellénykés, kamu-tájszólásos pödört bajszú bácsika üvöltözött mindenféle pajzán gáz viccet. A legtöbb helyen normális zene ment és ceremóniamestert választottak (a miénken is ez volt a helyzet).

Az "eladóó a menyasszony" résszel nincs bajom, legalábbis azóta, mióta nekem volt :D Az este talán legviccesebb időszaka volt, és akkor aztán tényleg mindenki táncolt, még az is, aki egyébként nem. :)

2018. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Az esküvőket igen. A miénk elegánsabb volt, nem volt mulatós, egy ünnepi vacsorát tartottunk, élőzenés tánccal. Így magamnak nem választanám, de ha például van egy hagyományőrző pár, akkor nekik szerintem jól áll egy hagyományos sátras vagy mulatós lagzi. Nekem nosztalgia a gyerekkoromból.
2018. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

A nyugis, visszafogott esküvőket és lagzikat, kellemes, de nem üvöltő zenével (nem, a mulatós nem tartozik ide) és barátokkal kifejezetten szeretem. Ahol nem az van, hogy a menyasszony 2 kör pezsgőtől a fejére áll, és mindenki azon vihog - szintén agyatlan részegen - hogy szerencsétlen nem tud a tűsarkúban talpon maradni. Ami arról szól, hogy a félrészeg rokonok szexista megjegyzéseket tesznek a latyakrészeg csajra, na, azokat nem bírom.


Nekem ez az eladó a menyasszony dolog nagyon nem jön be. Egyrészt tőlem pénzért egyetlen ember kap bármit, amihez nincs sok kedvem: a főnököm. Arról meg szerződésem van. Másrészt nem rajongok a táncért, bénázni meg a tizenötödik rokonnal is - nemmmm.

2018. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Zsigerből gyűlölöm az eksüvőket, a lagzikat pedig annál is jobban.

32/N

2018. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a kapcsolatom a párral. ha fontosak nekem, akkor szívesen megyek az esküvőjükre.

Az ilyen nagyon nyálas, nagyon mű esküvőket nem szeretem. Általában a feltuningolt polgáriktól mászom a falra, mikor már nem jut eszükbe mivel húzni és még nyálasabbá tenni az egészet, és akkor még egy kis homoköntés, még több gyertyagyújtás, még több nyálas, semmitmondó vers és énekelgetés... Ezeknél már a mulatós lagzi is jobb. De a rendes népzenét sokkal jobban szeretem és úgy a menyasszonytánc is jobb.

2018. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!