Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért vettétek/béreltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vettétek/béreltétek a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok elégedettek vele? Leírhatatjátok azt is, hogy milyen volt. :)
2018. okt. 14. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve, közepes méretű vidéki városban 50E ft volt a 2 napos bérlet. Igazítás, tisztítás és a ruha zsákja volt benne az árban. Felül gyönygös, organza szoknyás, hófehér hercegnős ruha volt.
2018. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Mori Lee 5101-es ruhaja volt, imadtam, 160-ert bereltem par eve.
2018. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve béreltem a Royal szalonból 130 e Ft volt. Tesóm pedig idén vette meg a ruháját 50 e Ft èrt a La Rose szalonban kiárusításkor. Mindketten abszolút elégedettek voltunk a ruhával.
2018. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
360e-ért vettem tavaly
2018. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyik, ami tetszett, 130E lett volna, a másik 50. Mindkettő visszafogott, térd alá érő, pánt nélküli volt. Májusban lesz az esküvőm, de végül mi varrunk (nagynéném varrónő), így csak az anyagár lesz, ami szatén és csipke, és elvileg 5-10E közt lesz.
2018. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Varrattam, 110 ezer Ft volt, többrétegű (szatén, rajta tüll, rajta csipke), romantikus fazon.
2018. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem csak jövőre lesz az esküvőm, de már lefoglaltam a ruhát. Forintban kb. 170 ezerre jön ki (bérlés). A szalonok kínálata alapján úgy látom, ha az ember nem ódivatú és/vagy ronda ruhát szeretne, akkor ez az alsó határ körülbelül, amiért már lehet szépet kapni, így elégedett vagyok az árral. Egyelőre a ruhával is, de még nem tudok teljes mértékben nyilatkozni ugyebár :) Csipkeruháról van szó egyébként, A-vonalú szoknyával és picit hosszabb ujjakkal, hátul kivágott. Szerintem gyönyörű :)
2018. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Varrattam, 15 ezer forintért.Felül tüllel bevont felső, és külön egy muszlin és tüll szoknya.
2018. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 éve volt az esküvőnk,Bp. agglomerációjában béreltem a ruhám,amit szinte teljes egészében rám varrtak,és az én ízlésemre. 70e volt a bérleti díja. Visszafogottabb, "A" alakú pánt nélküli fehér ruha volt, világoskék strasszokkal.
2018. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
60 ezer ft újonnan vettem. abroncsos ruhám volt idén nyáron. Olyan igazi mesebeli ruha sok tüllel csipkeberakással. Egyébként ugyanennyi irányárért ELADÓ :)
2018. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!