Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam a munkatársaimat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam a munkatársaimat az esküvőmre (szertartásra)?

Figyelt kérdés

Kb 20 fős a társaság.

Nem vagyok velük rosszban.

Mivel Szombathelyen dolgozok, de az esküvő otthon, Szegeden lesz, így komplikált a helyzet.

Szívesen látnám őket a szertartáson (a vacsi, lagzi szűk családi körben lesz csak), de így érdekes a dolgok.

Meghívjam őket így is, hogy csak a ceremóniára utazzák át az országot?

Illetve, ha igen, hogyan hívjam meg őket? 🤷🏻‍♀️


2018. nov. 23. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem kellene.
2018. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan, ez egy felnőtt nő kérdése, aki éppen most fog házasodni? :O


"Nem vagyok velük rosszban." = Tehát semleges a viszonyotok! DE azért szívesen látnád őket! MIÉRT?


Nem kötelező munkatársakat meghívni, plusz adsz nekik szállást? Hisz remélem nem várod el, hogy még a szertartás után még utazzanak ők haza.

2018. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem hívtak már meg kollégák esküvőre, de fel sem merülhetett, hogy ne bulizzunk együtt hajnalig.

A te ötleted nem túl nyerő.

2018. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívd meg, eszedbe se jusson, szerintem. Eleve csak a szertartásra gondolnád, és ilyen távolságból teljesen értelmetlen.Más lenne, ha ugyanabban a városban lenne, ahol dolgozol, akkor akinek éppen nincs jobb dolga aznap, megnézte Titeket a szertartáson.

Szerintem ne hívd őket, és ha valaki esetleg kérdezné, simán mondd azt, hogy Szegeden lesz. Ilyen távolságnál már fel sem merül bennük amúgy sem, hidd el.

2018. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Tudod ki utazna el a szertartásra.... Olyat már hallottam, hogy elmentek a szertartásra a kollégák ha helyben volt de így...
2018. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Akkor lenne értelme, ha Szombathelyen lenne az esküvő.
2018. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se. Ha felmerül mondd hogy Szegeden lesz, szűkebb családi körben. A szűkebb jelenthez 150 főt is. :) De ekkora távolságnál már tényleg nem is bánják az emberek. Engem egy kolléga se hívott meg soha, pedig sokkal nagyon jó, baráti viszonyt ápolunk, de nem haragudtam meg.
2018. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghívhatod, de ez csak olyan udvariassági kör. Úgysem mennének el. Nálunk is volt, hogy kolléga házasodott, az irodába kitettük a meghívóját, de mivel szintén messzebb volt, így nem mentünk el.
2018. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges meghivni őket

Nem is nagyon szokás csak ha tényleg nagyon magyon joban szinte barati viszony van de akkor mar lakodalomba is hivjak oket

Meg ne essek felreertes

Sok olyan van h hol ezt szertartasra,valakit lakodalomba is hivnak

Es nagyon sokszor elofordul h nem vilagos a csak szertartas szo

ha megjelennek a lakodalomban nyokoghetsz nekik h bocsi de ide nem fertek el menjetek mar haza.

Kinos lenne...

2018. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!