Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen típusú esküvői ruháról?

Figyelt kérdés

Hirdetésben jött szembe, szerintem gyönyörű annak ellenére, hogy alapvetően a klasszikus fehér ruhák tetszenek.


Mit gondoltok, egy hasonló szabás egy teltebb lányon is jól állna?


[link]



2018. nov. 29. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló stílusú ruhám lesz, a jövő őszi esküvőmre. Színben is hasonló, ugyanis a nagyon fehér bőrömön egy totál fehér ruha úgy mutatott, mint egy hullán. Azt, hogy egy teltebb lányon hogy állna nem tudom, ugyanis én vékony testalkat vagyok. De nem tart sokáig be sétálni egy szalonba és fél próbálni egy hasonlót, meglátod magadon tetszik e.
2018. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy teltebb nőnek ez nagyon rossz választás lenne!

Ez a csaj is tuti vékonyabb, mint ahogy ebben kinéz

2018. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem tetszik, nagyon csicsás. Nem állna jól egy teltebb menyasszonyon mert vastagít. Olyasmit nézz aminek mell alatt van a szoknyarésze és nem túl díszített.
2018. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piroska és a farkas ***** válasza:
57%
Tényleg szép fazon. Szerintem jól àllhat teltebb lànyon, ha arànyosan telt, tehàt pl van dereka a csípőjének képest...
2018. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. De egy ilyen ruhát tudni kell viselni is. Én nem választanám, mert nem szeretek középpontba lenni és visszafogott, kis esküvőt szeretnék.
2018. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szép ruha, de szerintem kövérít, mind a fazon, mind a díszítés.


egy kövér nőnek a minél egyszerűbb fazonra kell törekednie, mert ezek a rakottas, derékban elvágott megoldások csak a vékony lányokon mutatnak jól.

2018. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hármas, mell alatti szoknyarészt semmiképp sem szeretnék, gondolom valami ilyesmire gondolsz, de szerintem ezek olyanok, mint egy zsák. :/ Oké, hogy dagi vagyok, de attól még szeretném szépnek érezni magam.

[link]


Inkább A-vonalban gondolkodom, vagy olyan "hercegnősben", ami deréktől bővül, nem csípőtől, mert derekam van szerencsére. Pontosan ezért született a kérdés is, mert oké, hogy bemegyek és felpróbálom, de nem szeretném kiröhögtetni magam azzal, hogy valami totálisan előnytelenhez ragaszkodom.

Mivel életemben nem volt még rajtam ilyen ruha - utoljára szalagavatón, de ott inkább az volt a szempont, hogy mit adnak a méretemben, manapság már sokkal nagyobb a választék, mint régen... -, ezért nehéz.


A mintákkal igazatok lehet, pedig tényleg nagyon megfogott ezekkel a díszítésekkel.

Köszönöm! :)

2018. nov. 29. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép a ruha , de szerintem egy teltebb lány még inkább teltebbnek látszik benne...
2018. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg,hogy jól érezd magad a ruhádban:)


Érdemes ezt megkukkantanod,itt teltebb hölgyekkel vannak lefotózva a ruhák. Inkább a szabást/típust érdemes nézni:


[link]


Sok sikert :)


25/L

2018. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A ruha szép, a szabása is szerintem jó, csak a szoknyája hatalmas. Ugyanilyen szabással, kisebb szoknyával sokkal jobb lenne. Ez a szoknya egyrészt nagyon nem praktikus (próbáltam én is ilyet, és mozdulni sem tudtam benne), másrészt tényleg kövérít, mindenkit.
2018. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!