Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség nem meg hívni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség nem meg hívni, olyanokat akik meghívtak a saját esküvőjükre?

Figyelt kérdés
Még nem lesz esküvő csak szóba került. Én kis szabású esküvőt szeretnék, és először a párom is azt mondta. Ez közeli családtagokat jelentene. Anyós jelölt hozta fel, hogy a párom másodunokatestvére (kb. 6 éve, amikor még nem is voltunk együtt) meghívták őket a saját esküvőjükre és illene visszahívni. Hát én annyira nem ismerem őket, de ez még nem is számítana, viszont a párom és családja se tartja velük a kapcsolatot. Akkor meg minek?
2018. nov. 30. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Te döntöd el, h kit hívsz meg. Ezen senkinek semmi joga megsértődni, mivel személyes dolog. Ti pedig ha kicsit terveztek, akkor úgy határozzátok meg a létszámot :)
2018. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: Egyébként nekünk jövőre lesz esküvő, mi is sok olyat nem hívunk meg, akiknek mi voltunk az esküvőjükben, mert 1. akkor sem láttam értelmét, h mit kerestünk ott, 2. rendes nászajándék lett nekik, szóval úgy érzem "nem tartozunk" senkinek sem, 3. azóta sem tartjuk a kapcsolatot... :D Elég is ez a pár pont. Mi a közeli családtagokkal és pár legközelebbi baráttal is leszünk 60-70-en... Nem terveznék 100+ személyes lagzit, már csak "illemből" sem...
2018. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen normális. A ti esküvőtökön ti döntitek el ki legyen ott. Minket októberben hívott meg apum unokatesója az esküvőjére, nekünk januárban volt az esküvő, de így is népes a család nem hívtuk meg, mert nem volt rá keret és amúgy is csak egy temetésen meg még vagy két másik eseményen találkoztunk szóval nem is ismerem, ők se ismertek volna a családon kívül senkit ott. Ha nekik volt pénzük, hogy meghívják párodékat az az ő dolguk, nektek ezzel nem jár kötelezettség.
2018. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kis esküvő, akkor szerintem nem gáz, hiszen nem is tudnátok meghívni mindenkit, akinek a házasságkötésén részt vettetek.

Feltételezem, ennek a másodunokatestvérnek nagyobb esküvője volt. Ha szűk körben szervezte volna, valószínű ő sem hívott volna meg titeket.

2018. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki azt hív meg akit akar. Ez az illik nem illik àltalàban az idősebb generàció màniàja. Nem kell vele foglalkozni.
2018. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha meghivjatok öket olyanoknak fog rosszul esni akik nem lehettek ott az esküvötökön akik sokkal közelebb allnak hozzatok.

Nalunk is anyos maniaja volt

Raadasul a ferjem 10 eves volt mikor azon az esküvön reszt vettek

Es ö is bedobta h illik visszahivni öket...Vicc

termeszetesen le lett alitva az anyos...

Jo hogy nem a fel falut meghivjuk

2018. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyanokat hívjatok meg, akik Nektek fontosak, és ha nem lennének ott akkor hiányoznának. Mi is így csináltuk, és nem bántuk meg, mindenki ott volt akiket szeretünk. :)
2018. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!