Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csajok! Sikerült harag nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Sikerült harag nélkül megtervezni a meghívottakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete volt az esküvőnk,ami jól sikerült. :) Nem voltunk valami sokan,de nem is szerettem volna nagyot. Viszont sok vita,negatív kritika ért minket másokról,amiért nem hívtuk meg. Kínosnak érzem,mert van,akire nem gondoltam volna,hogy eljönne vagy meghívhattam volna egyáltalán,mível munkakapcsolaton kívül más nem nagyon van közöttünk. A másik pedig fél évente,ha 1x váltunk pár szót,de akkor se igen van témánk.Rá nem is gondoltam,mert nem nevezném barátnőnek. Jól megsértődőtt ő is. A rokonok közül se hívtunk meg olyat pl,akik nem hívtak meg minket se az esküvőjükre.Ptt is most nagy harag van. Nem értem..bezzeg egy barátnő,akit annak hittem,szitne heti szinten összefutunk,programokat csinálunk vissza adta a meghívót,hogy nem is érti miért adtam.

Valami baj van velem,mert nem értek már semmit,hogy kivel hányadán állunk...Ti ezt hogy oldottátok meg,hogy ne legyen harag? Sikerült egyáltalán harag nélkül?


26/L



2018. dec. 1. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem érdekelt, hogy ki mit fog gondolni. Ez a mi esküvőnk volt.


Én például a tulajdon apámat se hívtam el, mert egyáltalán nem törődik velem. Ha ezen például nekiállna a jövőben hisztizni bárki, az az ő problémája lenne, nem az enyém.


27N

2018. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Igaz, nekem (még) nem volt esküvőm, de úgy tudtam, hogy az esküvő leginkább 2 emberre tartozik, meg max azokra, akiket ez a két ember meg akar hívni, azért mert érzelmileg olyan közel érzi magához, vagy azért... nem, azt hiszem ennyi, nincs vagy.

Ha a "nem is szerettem volna meghívni" illetve "nem is gondoltam rá" és "nem barátnő" jelzővel illetett személyeket nem hívtad meg teljesen jogosa, és ezután ők megsértődtek, akkor ezek után miért foglalkozol velük? Nem voltak annyira fontosak akkor sem, akkor most miért számítanak, miért érdekel, hogy mit gondolnak? Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal. Ha megsértődtek és haragudtak, akkor az az ő dolguk. Most se érezd azt, hogy ezekkel az emberekkel közel álltok egymáshoz.

Egyébként is, mint említettem, nem az ő napjuk volt, saját magukat minősítik ezzel.

Házasodhattatok volna 2 tanúval is, 0 baráttal és 0 huszadrangú rokonnal... teljesen a ti dolgotok ez. Említetted, hogy kis esküvő volt amúgy is.

Ne azért legyen ott valaki az esküvőn, mert anno 20 éve te is ott voltál gyerekként az övén; meg a szomszéd Mariska néni megsértődne, ha az unokáját, akivel együtt játszottál óvoda után, nem hívod meg.

(Nemrég olvastam valahol, hogy a szerinted barátoknak vélt emberek közül egy csomó nem is tekint téged barátnak. -ez csak ilyen zárójeles megjegyzés volt :D)

Mindenesetre sok boldogságot nektek! Engedd el a haragot és azokat az embereket, akik ezért neheztelnek, nem éri meg. Te is tudod, hogy ők nem számítanak. Állítólag életed legboldogabb időszakát éled, szóval élvezzétek! :))

2018. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nem szabad ennyire adni a külvilág véleményére, különben sz*r életed lesz.
2018. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanokat hívtunk, akiket mindketten fontosnak tartottunk. Volt sértődés, de ez az ő problémájuk, ez a nap rólunk szólt és semmilyen “illem” vagy muszáj nem jöhetett szóba. 😊
2018. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek foglalkozol másokkal, meg azzal, mit mondanak. Mit is kritizálnak, mikor ott se voltak, nem is látták? Ott volt mindenki, akit szerettél volna ott látni? Mert ha igen, akkor ez a lényeg. A többi meg vergődjön, haragudjon, fröcsögjön ahogy akar. Nyilván féltékenyek a boldogságodra, ezért dumálnak rólad.
2018. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nalunk is volt sertodes

inkabb visszahallottuk

Parom unakatesoit sem hivtuk mert az elmult 10evben egyik se volt kepes telefont ragadni hogy vagyunk v irni facebookon akar

Azert volt kapcsolat koztuk mert parom kereste oket mindig

50 en voltunk lehettunk volna 80-an is

De tavoli rokonokat sem hivtunk meg,meg senki olyat akikkel az elmult evekben par szot beszeltunk.

Neaggodj majd lehiggadnak

Nem attol szep az a nap h minden rokon barat ott van

hanem attol h a LEGFONTOSABBAKKAL unneplitek!!!

A sajat eskuvoson meg jo h nem jopofiskodsz🙂

Orulj annak h vegre a kedvesed felesege vagy

es elkezdtetek egy uj eletet egyutt

2018. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült. nekünk is kislétszámú esküvőnk volt. Az egyik közeli rokonomat (nagynéném), nem hívtam meg. Nem igazán vagyunk jóban, és tudtam, hogy mindenbe beleszóló természete miatt gondot okozna az esküvőn a vőlegényem családjának is. Úgy voltam vele, ha megsértődik, sértődjön. Csak értesítést kapott a már megtörtént házasságról, ennyi.
2018. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak terveztem esküvőt - aztán szakítottunk végül a vőlegényemmel. De én már előre láttam a haragoskodást... egyszerűen pénzünk nem lett volna 50+ meghívottas esküvőt szervezni, hitelt nem akartunk volna felvenni, és én azt ízléstelennek tartom, ha arra számítok, hogy majd a nászajándékból fizetjük ki a szolgáltatókat, meg hogy hvjunk olyat is, aki gazdag blablabla... ezért állapodtunk meg anno abban, hogy közeli rokonok, és kész. Közben meg, amikor szóba került ismerősöknél, olyan emberek, akikkel jó esetben lvi 1x találkozom max, már tervezgették, hogy ők majd milyen zenére akarnak táncolni... biztos lett volna sértődés. Egyszerűen nem értem az embereket ilyenkor. Vannak olyan esetek, amikor tényleg tapintatlan vagy illetlen vki, amiért nem hív meg vkit, de az elég ritka (pl. a menyasszony anyjának a műkörmösét meghívják, de a vőlegény tesóját, akivel nincs harag, nem)... ha nem fér bele a keretbe, akkor nem fér bele a keretbe... meg olyan ember, akivel nem vagy olyan közeli kapcsolatban, mi jogon számít rá, ezt sosem értettem.
2018. dec. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!