Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvore vendegkent ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvore vendegkent ez a ruha tulzas?

Figyelt kérdés
Egy arany szinu aranymintas ruha nagyon gyonyoru onmagaban is.. fekete hanyomanyos magassarkuval.. karacsony masnapjan lesz az eskuvo kulfoldon
2018. dec. 5. 12:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kepet kuldok szivesen de maga a szinvalasztas a lenyeg:)
2018. dec. 5. 12:06
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem te leszel a főattrakció. Ne legyél az a s.gg.fej önző vendég, akire mindenkinek figyelnie kell.
2018. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha igenyes a menyasszony kifog tenni magaert:) A lapos semmilyen ruhakat nem kedvelem, mar pedig ami olyan az a legtobb boltban mint egy zsak rongy... arrol nem is beszelve hogy mivel telen lesz eleg nehezkes a szinvalasztas??:)
2018. dec. 5. 12:23
 4/21 A kérdező kommentje:
Annyit hozzatennem hogy maga a ruha nem csillog.
2018. dec. 5. 12:26
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem tulzas.
2018. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez elsősorban a menyasszonytól és a társaságtól függ. Legutóbbi esküvőn, amin jártam, a menyasszony nővére, egyben tanúja volt aranyszínű ruhában, fekete kiegészítőkkel, de nem volt az a kifejezetten feltűnő ruha amúgy, és senki nem tartotta furcsának. Érdemes lenne utánaérdeklődni, elsősorban a menyasszonynál, hiszen ha ő pl. egyszerűbb ruhát viselne, nem a klasszikus hercegnőset, akkor lehet, a tiéd nagyon feltűnő lenne mellette.
2018. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

A menyasszony egy hosszu csipkeujju ruhaban lesz ami hofeher szinu.

Tanujat sajnos nem tudjuk ki lesz mi a volegeny csaladja felol vagyunk. (Testvere baratnoje.) A diszites barackvirag szinu.

2018. dec. 5. 12:50
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, miért szükséges, de eddig minden esküvőn megfigyeltem egy feltűnési viszketeg nőt, akinek kell a figyelem. Itt most te leszel az. Le lehet szavazni, de attól még ez a helyzet.
2018. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Én két esküvőn voltam az elmúlt pár éven belül.

Pont nem érdekelt, hogy mit veszek fel, hisz mind a két esküvőn a menyasszony tőlem túlsúlyosabb volt, az egyik legalább 3-szor, a másik másfélszer.

Az elsőnél egy sima fehér-fekete pöttyös ruhát vettem fel, a másodiknál egy fehér testhez simulót.

(Sokan mondják, hogy ne öltözzünk túl a menyasszonyt, de azt hogy, kérdem én, ha nekem jobb alakom van? Tréning ruhába azért még se mehet az ember, még egy egyszerű fekete ruhában is jobban néztem volna ki, mint ők.)

Ez a saját tapasztalatom.


Olyan ruhát vegyél fel, amiben 100%-osan jól érzed magad, tetszik és bírni fogod az estét és a hajnalig tartó bulizást. :)


Sok boldogságot az érintetteknek.

2018. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond az arannyal, ha nem csillog nagyon. Visszafogott ékszerekkel, visszafogott cipővel szerintem vállalható. Inkább a fazonja lehet gond, ha kint van mindened belőle, vagy ha olyan habos-babos, hogy túlöltözöd a menyasszonyt.
2018. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!