Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Járt már valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki úgy, hogy meghívott rokonokat az esküvőjére, amit aztán később megbánt?

Figyelt kérdés

Nem úgy reagáltak, nem reagáltak, vagy esetleg rájöttetek, hogy rosszul mértétek fel és mégsem vagytok nekik annyira fontosak...

de már elment a meghívás, változtatni nem tudsz...

:(



2018. dec. 10. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért, mit válaszoltak? Hogy minek házasodtok össze? Erre lehet az a válasz, hogy légyszíves vegyétek semmisnek a meghívást ebben az esetben...
2018. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

van amikor érzed valakin, hogy csak illemből mondja amit mond, illemből fogadja el a meghívást.

de te mondjuk korábban azt hitted, hogy tök közeli a kapcsolat, és ilyenkor rájössz, hogy nagyon nem, vagy a részükről nem, de már nem tudsz mit tenni, hisz meghívtad.


másik sztori: barátnőmnek volt, hogy felhívta unokatestvérét hogy meghívja az esküvőjére. de az illető nem tudta, hogy kivel beszél..onnantól már a barátnőmnek sem volt kedve meghívnia, de mégsem mondhatta, hogy csak véletlen nyomtam meg a hívás gombot...meg hát az illem.


szóval ezekre a rosszul elsült meghívásokra lennék kíváncsi, mással is megestek-e.

2018. dec. 10. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meghívtuk az unokatestvéremet, aki kis idővel előttünk ment férjhez, és mi is ott voltunk az ő lakodalmán.

Mikor édesanyám megtudta, rémülten mesélte, hogy a férj alkoholista, az esküvője előtt elvonókúrán volt, de már újra iszik.

Ezt mi nem tudhattuk, nem abban a városban élünk, ahol ők.

A meghívást már nem lehetett visszaszívni, és anyám félelme igaznak bizonyult; a férj már az esküvőn is be volt állítva, a vacsorán pedig mindenkibe belekötött, mikor csitítani akartuk, azzal fenyegetőzött, hogy "kiirtja az egész bandát".

Szerencsére elég hamar kikészült, így két férfi bevitte a szállodába és lefektette.

Na, ezt a megbánt meghívást soha nem felejtem el!

2018. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez inkább egy önbizalom hiányból fakadó önsajnálat...

azért könyörgöm. Nyilván az unokatesó sem az a kategória akivel naponta beszél az ember, én is élőben találkozom velük többnyire, és ha felhívna lehet én sem tudnám hirtelen ki az... ez bűn? Eskü nem azért nem ismerném fel, mert elfelejtettem vagy mert nem szeretem őket. :D ;) <3

2018. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az "ez van" kategória... ha nem balhés valaki, akkor annyira nem számít.

Nekem is 1-2 meghívott olyan furán reagált, ilyen enyhén lepattintósan, de hááát na max nem jönnek. :)

Az emberek 90%-a örül nekünk, nem hagyom a kedvem elrontani 10% potenciális savanykodón. :D

2018. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy a meghívott rokon az esküvő előtti nap lemondta, az időjárásra hivatkozva. Ami amúgy tényleg nem volt valami jó (téli esküvő).

De olyat nem hívtam meg, akiről eleve tudtam, hogy megbánnám.

2018. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Megbántam hogy az unokatestvéreimet meghívtam, rohadt kur vák, még a barátaim is mondták hogy hogy néznek rám, az összes pasival ki akartak kezdeni, még a kedves vőlegényemmel is, amit ő csak másnap mondott mert nem akarta hogy balhézzak. Remélem megdöglenek.

Bocsánat.

2018. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!