Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a kreatív fotózáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kreatív fotózásos vagy az esküvőn viselt ruha állt neki jobban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=csLppe8Otas


https://www.youtube.com/watch?v=9n8eDukCCjs


Szerintem a kreatívon viselt ruha nőiesebb és vagányabb. A második pedig elegánsabb, de öregíti.



2019. febr. 2. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik egyik sem, főleg az nem amit a fotózáson viselt.

A második ruha felső része elegáns, de én nem venném fel az esküvőmre. De hát ízlések és pofonok, a lényeg hogy boldognak láttam őket. 🙂 24/L

2019. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom... Az első ruha szerintem nagyon gagyi, főleg a felső része, olyan, mintha egy torna órán toppot viselne, az alja meg, mintha megtépte volna a kutya. A második jobban áll neki, de tényleg öregíti. Amúgy ennél jobb rövidfilmet is lehetett volna csinálni, szinte semmi nem látszik belőle, főleg az elsőből, tiszta sötét. Mivel véleményt kértél, nekem ez az. Amúgy nem ez a lényeg, legyenek boldogok. :)
2019. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A második ruha a szebb/elegánsabb, de nagyon öregítette. A két videót összehasonlítva legalább 10 év különbségnek tűnik.


Az első ruha felső része nem tetszik, az alja igen.

2019. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amugy ki vagy?😊a menyasszony vagy egy féltékeny barátnő?


Szerintem mind a 2 ruha csodás volt

mind 2ot elfogadnam

az eskuvos csoda szep volt

nem az a hagyomanyos ruha volt

tetszett a nyaka nagyon elegans volt

sztem nem a ruha oregit😃Irto jol allt rajta

2019. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fotózásos szörnyű. Mintha összetákolták volna a ruhát, és alávett egy atlétát, hogy azért mégse nézzen ki rosszul, pedig az ellenkezőjét sikerült elérni. (De több ilyen ruha van szalonokban, pont én is nemrég választottam ki az enyémet, ízlések és pofonok).

Az esküvős ruha letisztult, gyönyörű. Felvenném!

2019. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kreatívos ruha sztem elég ocsmány... kínai piacos jelleg. Olcsó csipke egy tescós aláöltözős kombinéval, össze-vissza odavágott tüllök, ilyen hatása van... nem a stílussal van a gondom, hanem a kivitelezéssel.


Az esküvői ruha szerintem sokkal szebb, bár azt sem mondom, hogy húha. Inkább a smink meg a haj öregítette az esküvői videón, mint a ruha.

2019. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!