Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon izgulok, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok, az első esküvő ruhapróbám lesz, van okom rá?

Figyelt kérdés
Azért parázok ennyire, mert az online katalógusban csupa nádszál vékony modell van, akiknek semmi cicijük, semmi csípőjük és gyönyörűen áll rajtuk a ruha. Nem vagyok elhízva, nem vagyok kövér, de nem is tartozok a vékonyak kategóriába. Van cicim, csípőm is, és általában ilyen alkalmi ruhákból a 40-42 passzol a mellem miatt és az alkatom is sportosabb. Előre félek a ruhapróbától, mert nem igazán viselem jól ha egy ruha nem jön fel és kicsi. Olyankor úgy érzem magam mint egy 120 kilós... Leendő/volt menyasszonyok, van azért választék átlagba véve a ruhaszalonokat az ilyen méretekből? Vagy nehéz dolgom lesz?
2019. febr. 6. 15:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
esküvői* javítva a kérdésben :)
2019. febr. 6. 15:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem még ebben nincs tapasztalatom, de nővéremnek nem rég volt esküvője és ő se ilyen nádszál alkatú lány, ne aggódj rengetek olyan ruha volt a méretében, ami nagyon tetszett neki és nagyon csinosan nézett ki. :)

2019. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ! :) Nem vagyok hisztérika, de ilyen ruhapróba mindig is az "ellenségem" volt, még középiskolás koromban is, amikor a szalagavatóra készültem. Gyomorgörcsöm volt a gondolattól, hogy nem találok majd a méretemben olyan ruhát, ami tetszene:/
2019. febr. 6. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a legtöbb ruha fűzős, tehát aki nem extrém elhízott, annak nincs oka attól félni, hogy nem megy rá a ruha.

Másodszor: facebookon ajánlom a menyasszony csevegő csoportot, ahol nagyon sok lány ossza meg a saját ruhájáról a képeit. Ott igazi nőket fogsz látni, hús vér nőket, nem katalógus modelleket.

Ne félj, rajtad is gyönyörűen fog állni a ruha!

2019. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fuuu, köszönöm, rá is keresek a csoportra. Erről még nem hallottam. Köszönöm a biztatást! Remélem nem feledkezem el és leírhatom majd a tapasztalatomat :))
2019. febr. 6. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, nekünk tavaly nyáron volt az esküvő, és szuper volt minden, imádtam. A csoportból sokat lehet inspirálódni, és segítőkészek a lányok.
2019. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és örülök hogy minden rendben ment :)) Most ezzel a sok pozitívummal picit megnyugtattatok :)) ment mindkettőtöknek a zöld jelecske
2019. febr. 6. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szalonban Te magad hozzá se nyúlhatsz a ruhákhoz. Jön majd az eladó, és segít. Ő rád néz, és kb.tudni fogja, melyik ruhám passzolhatnak rád. Ha valami mégse jó, ne akadj ki, ne légy menyasszörny. Ha meg bunkó az eladó, szèpen megköszönöd a segítséget és átmèsz másik szalonba. Ne izgulj, biztosan fogsz találni valami szépet.
2019. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy nem én válogatok :) Ahh, nem vagyok hisztizős fajta, dehogy csinálnék cirkuszt ha valami nem jó :D Én érezném magam kellemetlenül :D :D
2019. febr. 6. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
120 kilós nők is simán találnak maguknak ruhát. Nem kell ezt így túlizgulni, a legtöbb ruha nem egy méret, se perc alatt vesznek be vagy engednek ki belőle ott ahol kell. És hallgass az eladó hölgyre, ő rád néz, és olyanokat fog mutatni, ami simán jó rád, neked csak rá kell bökni arra ami a legjobban tetszik.
2019. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!