Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy esküvőre párostól "illik" hívni az embereket?

Figyelt kérdés
Mi szűk családi körben tervezzük az esküvőt, a vacsorát meg főleg. Nem akarunk idegen embereket az esküvőn. Nem jönnek például ezer éve nem látott rokonok. Nem jön például a legjobb barátunk lánya, mert nem ismerjük. Van, akiket külön szedtünk. Egy barát házaspárt a vacsira is hívtunk, gyerekeiket csak a szertartásra. Nem állunk velük olyan kapcsolatban. Mi így szeretnénk, de ezen mindenki csodálkozik. Nekünk az a fontos, hogy szűk kör legyen, tényleg akikkel tartjuk a kapcsolatot. Rosszul gondoljuk?
2019. febr. 6. 22:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire szűkebb körben akarjátok, akkor szerintem lényegtelen, hogy mit illik.
2019. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Igen. A szertartásra bárki jöhet, de a vacsorán tényleg egy bensőséges hangulatot akarunk teremteni olyan emberekkel, akik fontosak nekünk.


Köszönöm a választ.

2019. febr. 6. 22:38
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Én azon a véleményen vagyok ha az ember megházasodik hadd döntse már el ő és a párja hogy kiket akarnak maguk köré. Ez a párról szól, hogy ők érezzék magukat jól elsősorban. Lehet hogy önzően hangzik de ilyenkor szerintem az ember megengedhet ennyi luxust magának hogy a számára fintos emberrel vegye körül magát és ünnepeljenk. Én se hívnék olyanokat akiket nem kedvelek,nem ismerek csak azért mert xy párja,gyereke, rokona. A saját esküvőjére mindenki azt hívja meg akit szívesen lát. Aki meg ezen besértődik vagy beszól az meg így járt.
2019. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tartom, hogy egy esküvő társas buli, én sem mennék a felesegem nélkül. Persze szívetek joga azt meghívni akit akartok, de a meghívottaknak is szíve joga eldönteni, hogy ott lesznek-e.
2019. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Ha lenne 2 milliónk, hidd el, mindenki meg lenne hívva. Örülök, hogy neked lenne, utolsó. :) 1 millió alatt nem hívsz meg 100 embert. Egyébként meg még lesznek hívva a polgárira, senki nem szólhat egy szót sem.
2019. febr. 6. 23:24
 6/48 A kérdező kommentje:
Amúgy nem, nem társas rendezvény... Ez pusztán 2 emberről szól. Ezért nem értem sokak logikáját. Nyilván ha a feleséged, akkor meg lenne hívva. De a kollégád lánya, akit sosem láttál, nem. Van különbség.
2019. febr. 6. 23:27
 7/48 anonim ***** válasza:
45%
Ez bizony bensőséges vacsora lesz. Kb.Te leszel ott meg a férjed.
2019. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
34-en leszünk amúgy, jó nagy bunkó vagy.
2019. febr. 7. 02:46
 9/48 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akivel jóban vagytok, annak ismeritek a párját is. Arrogáns vagy egy picit kérdező, a lagzi nyilván a párról szól, a párt ünnepli, de alapvetően azért nem fognak állandóan téged nézni és csak veled foglalkozni. Egyébként azért praktikus párban hívni embereket, mert akkor senki sem unatkozik. De ha tudod, hogy a 34 ember közül senki sem fog egyedül ülni egész este, akkor jó.
2019. febr. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
76%

Szívetek joga eldönteni, hogy kiket hívtok meg, de azért az elég kellemetlen lesz, hogy a baràti hàzaspàr gyerekei a szertartàs utàn elköszönnek anyucitól-apucitól, mert ők nem hivatalosak a vacsoràra.

Ne lepődj meg, ha a baràti hàzaspàr a szertartàsra se megy el.

Nekünk is van egy baràti hàzaspàr, pàromnak 25 éves ismeretség, ha összehàzasodnànk (de nem fogunk) adnà magàt, hogy a két felnőtt gyerekük is meg lenne hívva.

Nekem van egy lànyom, de ha valaki ezt eljàtszanà vele, biztos, hogy én mint édesanya, a szertartàson se jelennék meg.

2019. febr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!