Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Öcsémnek mi legyen a "szerepe"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsémnek mi legyen a "szerepe" az esküvőmön?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami "feladatot/szerepet" adni neki, "bizonyítva" hogy ő a tesóm, fontos nekem.

A tanúm nem ő lesz (hanem keresztanyám), vőlegényemnek a nővére lesz a tanúja. 3 koszorúslányom lesz (2 barátnő + öcsém barátnője). Menyasszonyi autónk nem lesz, mert minden egy helyszínen lesz, kikérő nélkül.

40 fős esküvőnk lesz.


2019. febr. 8. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Tartsa a dobozt, amibe majd a borítékolt pénzt dobják bele és ő lesz az őrzője :D Voltam ilyen esküvőben, ahol a testvérnek ez volt a feladata és nagyon élvezte, hogy nála van az összes zsozsó :D :D :) És egyébként bizalmas feladat is :)
2019. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Te meghívtad az öcsédet?! D:

32/f

2019. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak nekem furcsa, de én mindenképp az öcsémet kérném fel tanúnak, de te tudod miért keresztanyàd lesz.

(Igaz, mivel 34 éves vagyok, kicsi az esély, hogy férjhez menjek, hisz évek óta jól megvagyunk papír nélkül is)

Mi legyen a szerepe?

Passz, szerintem egyedül a tanú szerepe lett volna jó, de ez ugye ugrott.

Nem gondolod, hogy szrul esik ez neki?

2019. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az esküvő után kb 1 héttel lesz 18, így nem lehet tanú
2019. febr. 9. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor így érthető.

Nem tudom milyen szerepet lehet adni.

2019. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg fogadja a vendégeket?
2019. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul keresztanyám anyánk helyett anyánk volt egész kis korunk óta (édesapám nevelt fel minket), így ezt a "megtiszteltetést" neki szántam.

A vendégfogadást párom 'intézi' a ceremóniamesterrel

2019. febr. 9. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, ha a gyűrűhúzás mellett szertartásszínesítő elemet (nagyon sok fajta van) is tesznek a szertartásba, aminél asszisztálhat, vagy ha ilyet nem terveznek, de semmi esetre sem szeretné kihagyni a személyét, akkor a fivér átveheti a tanú egy részfeladatát: a gyűrűk átadását. Ez lehet egyszerű feladat, vagy szertartásvezetőként tudjuk úgy alakítani (mind formájában, mind narratívájában), hogy kiemelt szerep legyen, majdnem mint a tanúé.
2019. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondja ő a fő tósztot.
2019. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Setaljon a baratnöje mellett mint vöfeny.

Esetleg viheti a gyürüdet is

Templomin nalunk igy volt

2019. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!