Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez változhat még, vagy ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez változhat még, vagy ebből jobb ha nem lesz házasság?

Figyelt kérdés
Néha felmerül a téma.Mivel a barátnőmnek egy éve van a vizsgáig addig nem lesz házasság,majd miután dolgozik.Mostanában sokat balhézott kicsi dolgokon.Kicsit kezdem úgy érezni hogy ő már nem az a kedves,visszafogott,kompromisszum képes lány akivel össze jöttem,hanem mintha megváltozott volna.Szerinte csak az én akaratom érvényesül.Ez csak annyiban igaz hogy ha hülyeséget mond akkor elmondom hogy ez baromira nem így van.Egyre jobban úgy érzem hogy magából a párkapcsolatokból is kiábrándultam és én már nem akarok nősülni ha itt az idő.Elég ha csak járunk,szeretem,de azt nem szeretem ha korlátozni akarnak,révén hogy én se korlátozom őt.Mintha uralkodni akarna rajta,csak zavarja hogy nem hagyom,vagyis én így érzem.
2019. febr. 9. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hülyeségekre mondasz nemet pontosan? Lehet hogy neked annak tűnik, de igazából nem is az.

Amúgy meg beszélgess vele ezekről a gondolatokrol őszintén.

2019. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

"ha hülyeséget mond akkor elmondom hogy ez baromira nem így van"


Nem. Ha SZERINTED hülyeséget mond, akkor elmondod neki, hogy SZERINTED nem így van.

Ha azt képzeled, hogy tévedhetetlen vagy, akkor te vagy alkalmatlan párkapcsolatra.

Írod, régebben kompromisszumképes volt, ma nem. És te az voltál-e régebben vagy akár most????

2019. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, ezen a szinten már hagyni kell a játszmázást és full őszinte mély beszélgetésbe bocsátkozni. Ugyanis ez nemhogy a házassághoz, de egy kiegyensúlyozott párkapcsolat elengedhetetlen kelléke. Nem beszélve arról, hogy MEGÉRTESZ dolgokat így. Ő téged, te őt. Szerintem ez egy baromi izgalmas út. Ki ne hagyd.
2019. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélgessetek el őszintén! A helyetekben várnék 1-2 évet, a barátnőd is tanul, fiatalok lehettek még egyébként is. Éljetek, utazgassatok, figyeljetek egymásra, ha 1-2 év alatt elszáll ez a bizonytalanság hajra! .)
2019. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te akarod őt elnyomni. Amikor összejöttetek még fiatalabb volt, kevesebb önbecsüléssel, így ez könnyen ment neked. Észre sem veszed, hogy mennyire rombolod őt ezzel a folyamatos javítgatással meg lehülyézéssel. Viszont mivel mostmár kezd benőni a feje lágya kezd rájönni, hogy elnyomod őt és minden megnyilvánulásoddal rombolod. És egyre kevésbé hagyja ezt neked, ami idegesít. Sajnos itt leginkább a te viselkedéseddel van a baj, te akarsz uralkodni rajta. És nem tetszik, hogy ő kezd öntudatra ébredni. Remélem kilép ebből a kapcsolatból mielőtt rosszabb lesz.
2019. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd meg őt magadtól, soha ne házasodj össze vele. “Már nem az a kedves, visszafogott, kompromisszumképes lány”, tehát zavar, hogy végre van véleménye és nem hagyja, hogy elnyomd őt? Nézz kérlek magadba és minél előbb szakíts vele, mert nem egy ilyen fölényeskedő f....t érdemel.
2019. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!