Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit illik felkérni koszorúslán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit illik felkérni koszorúslánynak?

Figyelt kérdés
A két húgom és a sógornőm biztosan koszorúslányok lesznek. Nemrég mondta a párom, hogy az ő unokatestvére is szeretne a koszorúslányom lenni, de azt mondta, hogy ezt én döntsem el. Nem szeretném megbántani mert nagyon aranyos, és örülnék és neki, de akkor már az én unokatesóimat is jó lenne felkérni. Nekem van 3 lányunokatesóm, két húgom, páromnak a húga, és egy unokatestvére. Ha mindannyiukat felkérnék, az már úgy sok lenne? Valamint a koszorúslányruhák árát (egyformára gondoltunk minden lánynak) azt nekünk kell állni, a szüleimnek, anyósoméknak, vagy a lányoknak maguknak?

2019. febr. 10. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Erre a legjobb megoldás, ha (NEM VICC!) csinálnál egy körkérdést, hogy ki akar lenni egyáltalán?

Másrészt tesómék pont ezért nem rokonokat, hanem barátnőket kértek fel, hiszen a rokonok úgyis ott lettek volna a lagziban, és így nem volt sértődés.

Ruha ára. Én már minden variációval találkoztam. Volt ahol a pár vette, volt ahol a lányok, és volt ahol felesben. Érdemes a menyasszonyistól bérelni, úgy csomagban olcsóbb.

Meg persze az is dönt, hogy a lányok, hogy állnak anyagilag és testileg. Nem szép egy csóró és/vagy dagadt csajt kellemetlen helyzetbe hozni!

2019. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Tehát a te oldaladról van 3 koszorúslány, a vőlegényed oldaláról meg egy sem lehet?
2019. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%

2.-nak.


Hagyományos pár/családmodell.

A nő a főnök, a srác a csicska papucsállatka.

2019. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszii szépen :))

Alapból úgy lett volna, hogy az én oldalamról 2 húgom, párom oldaláról az ő húga.

2019. febr. 10. 14:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ő húga mindenképp fel lesz kérve, ez alap. Most a kérdés az unokatesókról szól...
2019. febr. 10. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Hadd menjen. Úgy is 3:2 a te javadra.
2019. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus eset lagziknál,kit ne sértsünk meg.:)

A ruha árát a koszorúslányokra terhelni nem hinném hogy jó! Ugyanis ha fiatalok nem keresnek olyan jól.

2019. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg meg lehetne mondani minden koszorúslánynak, hogy olyan ruhában jön amilyenben akar, így nem nektek kell fizetni a ruhákat és annyian lehetnek ahányan akarnak.

Max a ruha színét megadnátok, pl legyen rózsaszín.

Szerintem amúgy is minden kislány hercegnős ruhában szeretne menni.

2019. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én koszorúslány voltam, a menyasszony intézte és fizette a ruhát. Szerintem enyhén pofátlanság, ha te mondod meg, milyen ruhában legyen, majd kifizetteted vele. Ha te választod a ruhát, fizesd is ki szerintem.
2019. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor közösen választunk majd, de mi fizetjük, és lehetnek mindannyian, mert akkor mindenkit felkérek.
2019. febr. 11. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!