Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sógornőmet (öcsém párját)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógornőmet (öcsém párját) kérjem fel koszorúslánynak vagy sem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vannak együtt, együtt is élnek.

2 barátnőm otthonról (Nyíregyháza) koszorúslány lesz. Mi Szombathelyen lakunk, öcsémék Pesten, az esküvő otthon, Nyíregyházán lesz.

Nem tudok dönteni, kedvelem sógornőmet, jóban vagyunk, viszont csak akkor beszélünk, ha találkozunk (2-3 havonta).

Felkérjem őt is?

Illetve, ha igen, ilyen esetben a ruhát hogy oldják meg (nem ismerik egymást, a 2 barátnőm Nyíregyi), hogy veszik meg (ők állják, én csak egy szinskálát adtam, a többit rájuk bíztam)?


2019. febr. 10. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem kérném fel. Nem olyan szoros a kötelék. Ha csak vendégkent van jelen, az bőven elég.
2019. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lol, a koszorúslányokkal veteted meg az esküvődhöz a ruhákat? De gáz.
2019. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.köszönöm a választ!


2. Nem tudom, hány esküvőn voltál már (vagy egyáltalán hány éves vagy), de egy kisebb (~50 fős) esküvő is min 2 milla. Szerintem semmi közöd hozzá, hogy mit hogy intézek, nem mellesleg a 2 barátnőm természetes dolognak gondolta (öcsém is, mikor erről beszéltem vele), mert úgyis vennének ruhát, meg egyébként is manapság ennyit be szoktak vállalni a lányok.. Ráadásul sem hosszt, sem szabást nem határoztam meg. Adtam 2 szinskálát, kb 10-15 színnel, ami illik az esküvő színvilágához, ruhámhoz, ami nekik teljesen rendben volt.

2019. febr. 10. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kérném fel, bár én barátnőket sem.. szóval lehet, hogy így ez nem egy mérvadó válasz. :))
2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem kérném fel, annyira nem ismeritek egymást. :)
2019. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell őt felkérni. Ez olyan mint a ruha választása :) ha gondolkodsz rajta, akkor az nem jó ötlet :) így határozd meg a koszorúslányaidat is.

Egyébként egyik ismerősöm is ilyen kedves akart lenni, viszont ő a vőlegény öccse barátnőjét kérte fel akik pár hónapja voltak együtt, de nem voltak semmi extra viszonyban. Na, ők úgy összevesztek közben az esküvő előtt, hogy nem csak a viszony rossz azóta is, de az esküvő is gondolom kellemetlenül zajlott, hogy összeveszve ünnepeltek. Hallottam, hogy kellemetlen szituk voltak: pl. neki a csaj nem is gratulált.. A lényeg az egészben, hogy inkább a nagy napon olyan emberek legyenek körülötted akikben 100%-ig megbízol!

2019. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szép lány, és jól mutatna, akkor kérd fel, lehet, hogy ettől jobb lesz a kapcsolatotok, és megtisztelve fogja magát érezni. Én úgy voltam koszorúslány, hogy a menyasszony még a ruha színét sem mondta meg, hanem mi koszorúslányok megbeszéltünk egy színt és ruhatípust, és mindenki olyan színű ruhát viselt. Jól mutattunk a kék 4 árnyalatában, hiába voltak másak a ruhák. Igen, ha a koszorúslány magától értetődőnek veszi, hogy megveszi a ruháját, akkor hagyd rájuk, max színt köss ki nekik. Nagy megtiszteltetés koszorúslánynak lenni, úgyis vennének csini ruhát, fizethetik maguk. Csak akkor kell a menyasszonynak fizetnie, ha konkrét kikötései vannak a ruhával szemben, és megmondja, hogy pontosan milyen legyen a ruha.
2019. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!