Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 20fős lagzi mennyiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20fős lagzi mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdekelne hogy egy kb 20fős lagzi mennyiből jönne ki jelenleg 700-800ezer ft amink van rá ebből ki lehet hozni egy kis fős de nagyon szép lagzit mondennel együtt?
2019. febr. 11. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nektek, hogy "mindennel együtt"?

Étteremben lennétek, vagy valahol, saját kajával?

Egyáltalán: lenne "rendes" kaja, vagy csak hidegtál, harapnivalók?

Alkohol lenne vagy sem?

Az ország melyik részén tervezitek megrendezni?

Stb stb. Kevés az infó kicsit.

2019. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Az igényeitektől függ. Kinlehet hozni, de nem ez lesz az év lakodalma.
2019. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Étteremben lennénk lenne sok fele etel hidegtal sutemenyek 5 6 torta

Persze italok is stb tehat ugy minden

Gyuru,ruha stb

Kis lagzit akarunk ami nagyon szép tehat gyonyoru dekoracio zenesz szep nagy tortak stb

Az etterem mar kulonveve van tehat annak tudjuk az árát es azt nem is szaoltam bele ebbe a 800ba

2019. febr. 11. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A környékbeli éttermi árakat ti ismeritek.

Ha nem valami kirívóan drága helyre mentek, szerintem kijön az említett összegből.


Amúgy 20 vendégnek 5-6 torta nem túlzás kissé? :D

2019. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sok tortát szeretnék nem tudom miért de kiskori álmom hogy a lagzimon sok torta legyen:D:)
2019. febr. 11. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán kilehet hozni, ha úgy választotok szolgáltatást. Viszont arra készülj, hogy az élőzene és egy jó fotós sem olcsó!

5-6 torta meg minek? :D Pláne 20 főre? Én több száz személyesen is egy nagy menyasszonyi tortát láttam.

2019. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahol muszáj lesz kompromisszumot kötni, mert a zenész, fotós, torták, ruha, gyűrűk stb... pont ezek a legköltségesebbek. Itt pont nem az a lényeg, hogy hány fős lesz a lagzi.
2019. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű dekoráció. Hát az nem kis összeg. Simán több százezer ft.
2019. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban nézegettem fotós árakat, a legolcsóbb, amit találtam, aki fotóz a szertartáson, meg marad egy darabig a buliban, az asszem 140 ezer volt. Ha olyant akarsz, aki reggeltől kísér meg nemtudommégmi, az simán 250-300 ezer. Ha a dekorációt is csináltatod, meg zenészt is akarsz, akkor szerintem már igen necces a 7-800 ezer, még ha ez a kaja árán felül is van. Ja meg hát a torta. Pont nemrég mesélte valaki, hogy a gyerek szülinapjára csináltatott tortát, 14 ezer volt. És még csak nem is egy esküvői torta. A hat tortával már ott leszel szerintem megint egy százasnál. Ez mind szerintem nem fog beleférni sajnos.
2019. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szűkösen, talán igen. Az a baj, hogy a menyasszonyi ruha, öltöny, fotós, videós, zenekar/DJ akkor is ugyanannyiba kerül, ha 20 vendég van, és akkor is, ha 70. Egy főre kb. 15.000 Ft-ot kell számolni kaja+italfogyasztásra. Egy jobb menya ruha bérleti díja 200.000 Ft körül van, egy öltöny kb. 100.000. Fotós 150.000 Ft, videós is kb. ennyi. zenekar vagy DJ 150.000 Ft......plusz virág, dekoráció, smink, fodrász, körmös, cipők......Szerintem ki lehet hozni, csak akkor valamit be kell áldozni (pl. olcsóbb menya ruha, nincs videós, valamelyik ismerős laptopról nyomja a zenéket....)

2019. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!