Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasok vagy házasulandók! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok vagy házasulandók! Ti mennyire látjátok vagy láttátok házasság előtt a párotok hibáit?

Figyelt kérdés
Mi van ha már csak hónapok választanak el az esküvődtől és most jössz rá, hogy a párod úgymond nem "tökéletes"? Tudom, senki sem az, de vannak olyan jellemvonásai, amik zavaróak. Ezeket eddig is tudtam, csak valahogy nem vettem róla tudomást; most hogy az elköteleződés felé tartunk, mintha jobban zavarnának... Nyilván nem akarok kiugrani a kapcsolatból, de megfordult már a fejemben, h biztos, h a jó ember mellett vagyok-e? Kivel fordult már ez elő? ..esetleg biztató sztorik?.. :)
2019. febr. 13. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan? Milyen jellemvonásai zavaróak?
2019. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta vagytok együtt. Szerintem egy hosszabb,elkötelezett kapcsolatban házasság,vagy anélkül elő kell hogy bukkanjon minden ami a felszín alatt van.

Én ugyan még nem tartok ilyen elköteleződésnél,de az 5 éves párkpacsolatom során teljesem kiismertem a páromat,lehullottak a leplek,láttam a legszörnyűbb és a legjobb formáját is,nem tud már újat mutatni. Szerintem a házasságnak,vagy az elköteleződés vállalásának ilyenkor van értelme. Pont azért,mert tudod hogy a párod nem tökéletes,tudod hogy milyen szörnyű idegesítő tulajdonságai vannak.de ezzel együtt is ő a legjobb választás számodra. Ezt kell mérlegelned,hogy a legjobb pasi a világon,mindenben egyeztek,de lusta kivinni a szemetet,el tudod-e ezt fogani cserébe hogy legyen egy szuper férjed,vagy több a nehézség,idegesítő tulajdonság,mint amit szeretsz benne.

2019. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiismertem és tudtam az összes hibáját és ezekkel együtt vettem feleségül.Nem nagyobb elköteleződés a házasság mint a párkapcsolat.Legalábbis nálunk ugyanazok voltak a szabályok a házasság előtt és után is.Azt hittem csak a filmekben van ilyen hogy a házasság előtt valaki elkezd tétovázni.Tökéletes embert soha nem fogsz találni.Tégy ahogy jónak látod.
2019. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a hibáival együtt szeretem
2019. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok a hibáival és a tökéletlenségeivel is, de ha egy rózsát szeretsz szereted a tüskéit is. Én sem vagyok tökéletes és soha nem is leszek ahogyan ő sem, de együtt egy tökéletes párt alkotunk és ez a lényeg. Egyébként 7 hónap múlva lesz az esküvőnk és alig várjuk :)
2019. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mi is évek óta vagyunk már együtt, végül is, újat már nem tud mutatni :) , és én is mindennel együtt szeretem. Inkább csak arról van szó, mintha felnagyítanám azokat a hibáit, amit eddig könnyebben elnéztem. Mintha túl kritikussá váltam volna az esküvő közeledtével.. Pl néha lustának érzem, persze mindig is én voltam a pörgősebb, én vittem inkább a háztartást, de most elkezdett zavarni, hogy a munka nagyobb része hárul rám..stb.
2019. febr. 13. 13:54
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Alapból racionális ember vagyok és a szerelem nálam sosem jelenti azt, hogy hirtelen megvakulok és nem látom a másik hibáit. Mi együtt éltünk már a házasság előtt is, így nem voltak meglepetések. Nem is változott semmi a kapcsolatunkban az esküvő után, pont, ahogy ennek jó esetben lennie kell. Ha még nem tettétek meg, arra a pár hónapra érdemes lenne összeköltöznötök és annak fényében el tudod dönteni, mennyire zavaróak ezek a dolgok. Apróbb idegesítő dolgokon nem érdemes fennakadni, mindenkinek vannak idióta szokásai, neki is, neked is, nekem is, mindenkinek. Komolyan jellemhibáknál viszont minél hamarabb érdemes komolyan elgondolkodnod, hogy együtt tudsz-e velük élni vagy sem.
2019. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Együtt élünk egy ideje..és végül is ez a része is jól megy alapvetően. Néha kardoskodnom kell, hogy meglegyenek a dolgok, de a végén meglesz minden. Egy olyan jellembeli hibája van, amit megemlítenék, ez pedig a sértődékenysége. Mondhatni "passzív agresszívvá" tud válni, vagyis csenddel büntet. Ez alapvető tulajdonsága sajnos, a kapcsolatunk eleje óta tisztában vagyok vele, eltartott egy darabig, mire megtanultam kezelni. Akkor a kezdeti szerelem segített átlendülni ezen. Most már ritkább, de ha van, az ütős.. vagyis kevésbé viselem jól. Arra vágyom, hogy soha ne csinálja, de tudom, h ez nála lehetetlen, sosem fog teljesen megszűnni :(
2019. febr. 13. 14:09
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azok alapján azt gondolom, hogy beijedtél. De nyugi, nem lesz ebből probléma, csak esküvő előtt esik le, hogy igen, én tényleg most azt tervezem, hogy vele - így - egy életre ........szerintem sokkal jobb úgy házasodni, ha látod a párod hibáit, mint rózsaszín ködös szerelemből.
2019. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

6 év után fogunk összeházasodni. Szerintem is pont az a lényege az elköteleződésnek, hogy annak ellenére szeretnéd leélni vele az életed, hogy ismered a hibáit is. Az hülyeség, hogy szeretni is kell a másik egyértelműen rossz tulajdonságait, de ha együtt tudsz vele élni és összességében jól működtök együtt, akkor ez nem is számít, hiszen senki sem tökéletes, hiába keresnénk örökké.

Nyilván egy nagy veszekedés után én sem a boldogító igenre várok, sőt lehet át is fut az agyamon, hogy biztos jó ötlet-e. De ez elhanyagolhatóan kis százalék a többi jóhoz képest, márpedig a nyugodt pillanataimban nincsenek kétségeim a közös jövőnkkel kapcsolatban. Hullámvölgyekre számítani lehet minden kapcsolatban, ez nem jelenti azt, hogy nem ő az igazi.

Azon szoktunk röhögni, hogy ha sok időt kell töltenem más férfiak társaságában mindig úgy megyek haza, hogy milyen jó, hogy ő a párom és nem kell a többiekből választanom, mert falra mászok tőlük. :D

Szerintem nem baj, ha vannak néha kétségeid, de neked kell eldöntened, hogy ezek mennyire pillanatnyiak vagy valósak és hogy túl tudsz-e/akarsz-e lendülni ezen.

2019. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!