Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hanyadik alkalomra találtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik alkalomra találtatok meg az esküvői ruhátokat?

Figyelt kérdés
Nekem az első szalonban a második ruha nagyon megtetszett. Anyukám el is sírta magát. Nem olyan, amilyet kinéztem a weboldalukon, mert azt eladták, de gyönyörű volt. Csipkés, úszályos csoda. A szalonban a hölgy nagyon kedves volt. Ez egy pánt nélküli ruha, de varratnak rá nekem pántot, ha akarom. Most így utólag kicsit rástresszeltem, hogy biztos-e, de azt mondta anyum, hogy ha 15 üzletben jártam volna, akkor csak összezavarodtam volna a sok szép ruha láttán. :D Ti hogy voltatok ezzel? :)

2019. febr. 18. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Turkáltam 10 perc alatt egy fehér, hímzett egzotikus felsőt és kész.
2019. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem aki nem talál szép ruhát az első boltban, azzal valami nem stimmel...
2019. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az interneten nagyon megtetszett egy ruha, amit bazáron árult egy volt menyasszony, de fogalmam sem volt, hogy állna rajtam, előtte sosem próbáltam menyasszonyi ruhát. Mivel nem tudtam rögtön elmenni a ruhapróbára, igy voltam előtte több szalonban is, volt ami szóba jöhetett volna, hogy kikölcsönzöm, de mindenképp fel szerettem volna próbálni azt, amelyikbe beleszerettem. Igy két hét után összejött, odautaztam, felpróbáltam, és csodaszép, tudtam, hogy ez az és több ruhát nem próbálok már, pont jó méret, meg is vettem.

összeségében a 9. ruha volt, amit próbáltam.

2019. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsonysagom elegge behatarolja, milyen szabas all jol, a fazonokat neten megneztem, igy nem kellett 68426055858. darabot probalnom (utalok vasarolni, probalgatni stb).


Bementem, mutattam kepet, mutatott par ruhat, egyre ramutattam, PAKK, az lett.

2019. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Első alkalommal.

Mona Lisaba :)

Nyilván a legdragább ruha volt

2019. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag könnyű volt, az első "uram atyám, hogy lehet ilyen ruhában házasodni?!" kaliberű ruhába beleszerettem. :D Nem az a tipikus esküvői ruha, de az esküvőnket is inkább egy szép díszítésű házibulinak mondtam volna. Egyébként fehér és csipkés, elegáns, csak mini. Soha nem voltam ez a habos virágos hercegnős típus. Azt már régen tudtam, hogy nem a hagyományos, uszályos ruhában fogok esküdni. Ahogy ezt megláttam a neten már rendeltem is.

Egyébként én nem esküdnék olyan ruhában a helyedben, aminél nincs meg az "EZ az a ruha" érzésem. Hiába jársz végig 15 üzletet, ha egyik ruhát sem érzed az igazinak és csak arra vágysz amit elvittek előtted. Én nézelődnék még a helyedben.

2019. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első szalon, 3.ruha. Nem kellett többet próbálgatnom.
2019. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtaláltam mindjárt az első szalonban, de anyukámnak nem tetszett, ezért megnéztem még 4-5 üzletet a kedvéért. Aztán úgy döntöttem, hogy ez az én napom lesz, és ha én abban érzem jól magam, akkor az lesz a ruhám akkor is, ha másoknak nem tetszik. Nem bántam meg, utána sokáig emlegették, hogy milyen szép volt. :)
2019. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6: Az érzés megvolt, én viszonyt olyan típus vagyok, aki hamar dönt és nem szeret egyik üzletről a másikra kullogni. Gyönyörű volt, tetszett, biztos, hogy máshol ehhez a ruhához hasonlítottam volna a többit. Csak általában túlkombinálom a dolgokat, hogy biztos-e, meg stb, de anya leteremtett, hiszen ismer, hogy csak belezavarodtam volna a többi szép ruha láttán.
2019. febr. 19. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Első szalonban, a 4.-dik ruha lett az igazi :)
2019. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!